25 жовтня на засіданні комісії з визначення лауреатів іменних стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М. П. Драгоманова та стипендій від «Асоціації “Афганців” Чорнобиля» студентам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи було оголошено цьогорічних стипендіатів. Серед них 4 студентів Фізико-математичного інституту.

Скрипник Софія отримує стипендію Міжнародного благодійного фонду імені М. П. Драгоманова  в номінації "За наукові досягнення"

Гольонко Тетяна  отримує стипендію Міжнародного фонду імені М. Драгоманова в номінації "За активну участь у спортивно-масовій роботі"

Андреєєва Діана отримала почесну грамоту  від Міжнародного фонду імені М.Драгоманова за творчі досягнення

Ніколайчук Ольга отримала почесну грамоту від Міжнародного фонду імені М. Драгоманова за відмінні успіхи у навчанні

Більше фотографій з нагородження можна переглянути в галерії.