Кафедра математики і теорії та методики навчання математики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова продовжує роботу семінару з актуальних питань методики навчання математики. До участі в роботі семінару запрошуються вчителі, викладачі навчальних закладів, аспіранти, методисти та всі бажаючі.

Засідання семінару відбуваються о 14:00 в ауд. № 419 (вул. Пирогова, 9, ауд. 423 – кафедра математики і теорії та методики навчання математики, їхати до станції метро «Університет»).

Орієнтовний розклад засідань семінару:

17.02.2016 - Проблеми створення і впровадження стандарту шкільної математичної освіти

16.03.2016 - Особливості створення підручників і навчальних посібників з математики в умовах розробки стандартів освіти та диференціації навчання

20.04.2016 - Вивчення елементів стохастики в курсі математики середньої школи

18.05.2016 - Диференційоване навчання математики в школах нового типу

19.10.2016 - Проблеми створення вимірювачів результатів навчання учнів математики

16.11.2016 - Нові інформаційні технології під час вивчення математики та методики її викладання

21.12.2016 - Розвиток мислення учнів під час вивчення математики в школі. Виховна робота на уроках математики.

Бажаючих виступити на семінарі просимо надсилати заздалегідь заявку із зазначенням теми доповіді і дати засідання. Тема доповіді може відрізнятися від запропонованої вище.

Доповідачі мають подати роздруковані доповіді та їх комп’ютерні варіанти на дискеті 3,5. Доповіді, які на семінарі отримають схвальні відгуки, друкуватимуться в газеті «Математика».

Наша адреса: 01601, м. Київ – 30, вул. Пирогова, 9, НПУ імені М.П. Драгоманова,
ауд. 423 – кафедра математики і теорії та методики навчання математики,