Гранти

Гранти Наукового Товариства ім. Шевченка в Америці 2017/2018

Ґранти для досліджень

Наукове Товариство ім. Шевченка призначатиме ґранти у 2017 році для дослідницьких проєктів, які стосуватимуться широкого кола питань, пов’язаних з україністикою. І хоча пріоритети надаватимуться проєктам у галузях гуманітарних і соціальних наук, подання на дослідження в інших ділянках також примайтимуться, якщо становитимуть вагомий внесок в українську науку.

Пятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі

З 1 березня по 31 липня 2018 р. молоді українці матимуть змогу пройти пятимісячне стажування в рамках програми "Міжнародна парламентська стипендія" (Internationales Parlaments-Stipendium). Дана стипендія передбачає стажування в офісах дупутатів Німецького Бундестагу в якості помічників і одночасне навчання в одному із трьох провідних університетів Берліна (Берілнському вільному університеті, Берлінському університеті імені Гумбольдта або Берлінському технічному університеті). ПРограма розрахована на претендентів віком до 30 років, які цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь в суспільному житті своєї країни. Передумаовами участі є наявність громадянства України, диплому  про вищу освіту, а також добре володіння німецькою мовою.

Стажування триватиме з 1 березня про 31 липня 2018 р. Стипендіатам надається щомісячна стипендія у сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються витрати на подорож до та з Берліна.

Тел.+38(044)2811249

Набір на СТИПЕНДІАЛЬНУ ПРОГРАМУ ІМ. СТЕФАНА БАНАХА

Міністр Закордонних Справ Республіки Польща та Міністр Науки і Вищої Освіти Республіки Польща оголошують набір на СТИПЕНДІАЛЬНУ ПРОГРАМУ ІМ. СТЕФАНА БАНАХА (2017/2018)

В рамках СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ІМ. СТЕФАНА БАНАХАпропонуються стипендії на безкоштовне навчання ІІ  та ІІІ рівняв державних вузах Польщі (список вузів на сторінці). Розмір стипендії, яка покриває витрати на проживання та утримання, складає 1350 злотих (PLN) на місяць.

Стипендіальна програма адресується громадянам країн, які належать до Східного Партнерства ЄС (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна).

Пропонуються:

- магістерські програми в наступних областях: науки, природничі науки, технічні науки, сільське, лісове господарство та ветеринарні науки, економічні науки, європейські дослідження і право - європейське право (50 стипендій на рік);
- Аспірантура в наступних областях: гуманітарні науки, теологія, суспільні науки, економічні науки, право математичні науки, фізичні науки, хімічні науки, біологічні науки, науки про Землю, технічні науки, сільське, лісове господарство та ветеринарія (25 стипендій на рік);

Програма Фулбрайта 2017-2018 для науковців в галузях гуманітарних, суспільних, точних та природних наук та діячів мистецтв. Дедлайн 15 червня 2017р.

Програма Фулбрайта проводить відкритий конкурс для науковців у галузі гуманітарних, суспільних, точних і природничих наук і для діячів мистецтв. Фіналісти конкурсу отримують грант на поїздку до США:

читання лекцій

проведення наукових досліджень

проведення майстер-класів (за творчими дисциплінами)

ТРЕВЕЛ-ГРАНТ ім. БОГДАНА СОЛЬЧАНИКА

Тревел-грант ім. Богдана Сольчаника для участі у науковій конференції в університеті Кембридж та університеті Оксфорд

Країна: United Kingdom;

Дедлайн: 01.07.2017

Тип гранту: For participation in conferences

Веб-сайт: heavenly-hundred.org.ua

Область наук: Загальнонаукові