Гранти

Гранти Наукового Товариства ім. Шевченка в Америці 2017/2018

Деталі

Ґранти для досліджень

Наукове Товариство ім. Шевченка призначатиме ґранти у 2017 році для дослідницьких проєктів, які стосуватимуться широкого кола питань, пов’язаних з україністикою. І хоча пріоритети надаватимуться проєктам у галузях гуманітарних і соціальних наук, подання на дослідження в інших ділянках також примайтимуться, якщо становитимуть вагомий внесок в українську науку.

Пятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі

Деталі

З 1 березня по 31 липня 2018 р. молоді українці матимуть змогу пройти пятимісячне стажування в рамках програми "Міжнародна парламентська стипендія" (Internationales Parlaments-Stipendium). Дана стипендія передбачає стажування в офісах дупутатів Німецького Бундестагу в якості помічників і одночасне навчання в одному із трьох провідних університетів Берліна (Берілнському вільному університеті, Берлінському університеті імені Гумбольдта або Берлінському технічному університеті). ПРограма розрахована на претендентів віком до 30 років, які цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь в суспільному житті своєї країни. Передумаовами участі є наявність громадянства України, диплому  про вищу освіту, а також добре володіння німецькою мовою.

Стажування триватиме з 1 березня про 31 липня 2018 р. Стипендіатам надається щомісячна стипендія у сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються витрати на подорож до та з Берліна. 

Тел.+38(044)2811249

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Набір на СТИПЕНДІАЛЬНУ ПРОГРАМУ ІМ. СТЕФАНА БАНАХА

Деталі
Міністр Закордонних Справ Республіки Польща та Міністр Науки і Вищої Освіти Республіки Польща оголошують набір на СТИПЕНДІАЛЬНУ ПРОГРАМУ ІМ. СТЕФАНА БАНАХА (2017/2018)

В рамках СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ІМ. СТЕФАНА БАНАХАпропонуються стипендії на безкоштовне навчання ІІ  та ІІІ рівняв державних вузах Польщі (список вузів на сторінці). Розмір стипендії, яка покриває витрати на проживання та утримання, складає 1350 злотих (PLN) на місяць.

Стипендіальна програма адресується громадянам країн, які належать до Східного Партнерства ЄС (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна).

Пропонуються:

- магістерські програми в наступних областях: науки, природничі науки, технічні науки, сільське, лісове господарство та ветеринарні науки, економічні науки, європейські дослідження і право - європейське право (50 стипендій на рік);
- Аспірантура в наступних областях: гуманітарні науки, теологія, суспільні науки, економічні науки, право математичні науки, фізичні науки, хімічні науки, біологічні науки, науки про Землю, технічні науки, сільське, лісове господарство та ветеринарія (25 стипендій на рік);

 

Програма Фулбрайта 2017-2018 для науковців в галузях гуманітарних, суспільних, точних та природних наук та діячів мистецтв. Дедлайн 15 червня 2017р.

Деталі

Програма Фулбрайта проводить відкритий конкурс для науковців у галузі гуманітарних, суспільних, точних і природничих наук і для діячів мистецтв. Фіналісти конкурсу отримують грант на поїздку до США:

читання лекцій

проведення наукових досліджень

проведення майстер-класів (за творчими дисциплінами)

ТРЕВЕЛ-ГРАНТ ім. БОГДАНА СОЛЬЧАНИКА

Деталі

Тревел-грант ім. Богдана Сольчаника для участі у науковій конференції в університеті Кембридж та університеті Оксфорд

Країна: United Kingdom;

Дедлайн: 01.07.2017

Тип гранту: For participation in conferences

Веб-сайт: heavenly-hundred.org.ua

Область наук: Загальнонаукові

   

Всього відвідувань

6640695

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ