23 квітня 2018 р. в ауд. 448 на базі Фізико-математичного факультету Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова відбулося урочисте засідання, присвячене 150-річному ювілею всесвітньо відомого математика Георгія Вороного, українця з походження.

Із вступним словом виступив декан Фізико-математичного факультету професор Працьовитий Микола Вікторович.

DSC 8882

Присутні переглянули фільм «Георгій Вороний — математик український і польський» (виробництво Чернігівської ОДТРК, 2013 рік, режисер: Тетяна Миргородська).

Гостями заходу були дуже поважні науковці, а саме:

- професор Массімо Капаччолі (Неапольський університет імені Фрідріха II);

DSC 8990

- доктор фізико-математичних наук, академік НАН України Ярослав Яцків, який очолює Головну астрономічну обсерваторію НАН України, і його співробітники кандидати фізико-математичних наук Дарʼя Добричева та Ірина Вавилова;

DSC 8934

DSC 8945

DSC 8952

- доктор фізико-математичних наук Олександр Рудь (Інститут металофізики імені Георгія Курдюмова НАН України);

DSC 9023

- кандидат фізико-математичних наук Галина Сита;

DSC 8977

- кандидат технічних наук Ольга Пшенична (Інститут проблем матеріалознавства імені Івана Францевича НАН України).

DSC 9016

Подробиці заходу: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10215736151020541&id=1346221999