Олімпіади

Фізико-математичний факультет

Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

На виконання Наказу МОН України    № 1495 від 09.12.2016 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» Фізико-математичний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики серед студентів класичних та педагогічних університетів.

Olympiada.jpg

Олімпіада проводитиметься з 14 по 17 березня 2017 року у два тури: перший тур теоретичний, другий тур – експериментальний.

Учасникам олімпіади будуть запропоновані ознайомчі екскурсії по Фізико-математичному факультету, до Музею історії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, а також оглядова екскурсія по місту Києву.

Додаткову інформацію можна отримати:

тел.: 239-30-92, 239-30-13

Запрошення

І місце - Мороз Микола (32 МФІ група)

ІІ місце - Калашнікова Євгенія (І МФІм група)

ІІІ місце - Мойсеєнко Наталія (22 МФІ група)

Переглянути протокол

Переглянути розв'язки

Перше місце -- Мороз Микола (22МФІ)

Друге місце -- Торбін Анна (11МЕІ)

Третє місце -- Волошина Вікторія та Калашнікова Євгенія (41МФІ)

Детальніше написано в протоколі.

В середу, 09.03.2016, на Фізико-математичному факультеті пройшов 2-й день І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики. Пропонуємо ознайомитись із умовами задач з вищої математики.

Переглянути умови задач

В середу, 02.03.2016, на Фізико-математичному факультеті пройшов 1 день І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики. Пропонуємо ознайомитись із умовами задач з вищої математики. Розв'язання задач з'являться на сайті за тиждень.

Переглянути умови задач

Запрошуємо всіх учасників, а також всіх бажаючих випробувати свої сили на 2-й день олімпіади (елементарна математика), в середу 9.03.2016.

ПІБ Бали (максимум=40)
Угніч Яна В’ячеславівна 21 бал (переможець)
Пастушенко Катерина Олександрівна 17 балів
Шкибін Сергій Олексійович 16 балів