Посвята першокурсника 2013 року

Посвята у першокурсники 2013 року28 серпня 2013 року  в актовій залі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулась Посвята у першокурсники Фізико-математичного інституту.

Короткий фоторепортаж з події розміщений у фотогалереї.

Оголошується конкурс студентських наукових робіт у 2014-2015 н.р.

Оголошується конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014-2015 навчальному році.

Перший тур (університетський) відбудеться з 15 листопада по 10 грудня 2014 року.

Наукові роботи оформлюються відповідно до таких вимог:

• Шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4;
  • Обсяг зброшурованої роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків;
  • Робота повинна мати назву і план, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;
  • До наукової роботи додаються копії патентів, наукових статей автора тощо (за наявності);

Додаткову інформацію можна отримати в дирекції інституту.

Студентське наукове товариство.

Семінар "Міждисциплінарні різдвяні читання 2014"

Коли: 24.12.2014 (середа), о 15:00
Де: Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 431

• 15:00 -- 15:40 Н.Шульга (НПУ) "Горизонт 2020, Big Data та більше"
  • 15:45 -- 16:25 Г.Шевченко (КДУ) "Представлення випадкових величин та моделювання фінансових ринків"
  • 16:45 -- 17:25 О.Пугачова (НПУ) "Моделювання соціальних мереж"
  • 17:30 -- 18:10 Г.Торбін (НПУ) "Фрактали як носії сингулярних розподілів в математиці та природознавстві"
  • 18:15 -- 18:45 Ю.Кондратьєв (НПУ та Bielefeld University) "Немарківські еволюції: варіації на тему статистичної динаміки"

Запрошуються всі бажаючі, особливо учасники семінару з фрактального аналізу та семінару кафедри матем. аналізу та диф. рівнянь!

Середній школі №10 м.Київ потрібен вчитель фізики та інформатики на ІІ семестр 2014-2015 н.р.

Телефон: (044) 417-15-57

Фізико-математичний університет запрошує учнів старших класів до Університету майбутнього вчителя - безкоштовних підготовчих курсів з математики та фізики!

У Фізико-математичному інституті НПУ імені Драгоманова функціонує Університет майбутнього вчителя (УМВ), який готує до навчання в педагогічному університеті та до зовнішнього незалежного тестування з математики та фізики.

Навчання в УМВ безкоштовне.

В весняному семестрі 2015 року заняття проводитимуться по суботам: 7, 14, 21, 28 березня; 4, 11, 25 квітня; 16, 23 травня.

Час занять: з 10:00 по 14:00.
Місце занять: м. Київ, вул. Пирогова 9, ауд. 312 (кафедра теорії та методики навчання фізики та астрономії)

Вітаємо студента-першокурсника з перемогою!

ВІТАЄМО Мороза Миколу Петровича – студента Фізико-математичного інституту 12 МФІ групи з блискучою перемогою (1 місце) у Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму, спеціальності “Математика” серед студентів педагогічних університетів!

27 та 28 серпня відбудеться складання академзаборгованості

Боржникам підходити на кафедри о 10:00

Відкриття відкриття віртуального навчального середовища фізико-математичногофакультету

19 жовтня 2017 р. у рамках реалізації Проекту «Комплексна інформатизація навчального процесу на фізико-математичному факультеті в 2017-2019 рр.» (керівник проекту: ректор університету акад. Андрущенко В.П., наукові консультанти: проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання проф. Кудін А.П., декан факультету проф. Працьовитий М.В.) відбулось відкриття віртуального навчального середовища факультету (ВНС ФМФ).

imgonline-com-ua-Compressed-72UOg6D46a4ZO3.jpg

Візит делегації з університету прикладних наук м.Роттердам

29497359_578784195818455_2263605927651428138_n.jpg

22 березня 2018 року до нас завітала делегація з Роттердамського університету прикладних наук.

Результати Workshop 6 квітня 2018 р.

6 квітня 2018 року в аудиторії 448, що віднедавна носить ім’я видатного українського математика, академіка М. Шкіля, зібрались спеціалісти, що, беззаперечно, розуміються на понятті «фрактал»: тут обговорювали фрактальні функції, параболічні й диференціальні  рівняння, дробове броунівське поле, фрактальну довірчість сімейств покриттів та багато чого іншого.

workshop 1

Більш детальну інформацію можна прочитати на головному сайті університету

Загальноуніверситетський день відкритих дверей!

загружено

Загальноуніверситетський день відкритих дверей буде проходити

28 квітня 2018 р. о 10:00

за адресою: м. Університет, вул. Пирогова, 9