Залізко Василь Дмитрович, випускник 2001 року

викладач кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь

Народився 14 листопада 1979 року в с. Скурати Малинський району Житомирської області.

Освіта:

2001 р. – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

2001 –2004 рр. – аспірант; асистент кафедри математичного аналізу НПУ імені М.П. Драгоманова.

Веде практичні заняття, керує написанням курсових робіт.

Наукові дослідження Залізка В.Д. присвячені наближенню періодичних функцій.

Основні друковані праці:

1.      Залізко В.Д. Коопукле наближення функцій, які мають більше однієї точки перегину. // Український математичний журнал.– 2004.– № 3.– С. 352 – 365. (Дзюбенко Г.А.).

2.     Поточкові оцінки коопуклого наближення диференційованих функцій. // Український математичний журнал.– 2005.– Т. 57, № 1.– С. 47 – 59.(Дзюбенко Г.А.)

3.     Контрприклад для коопуклого наближення періодичних функцій. // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 1. Фізико-математичні науки .– 2006.–      № 6.– С. 91 – 96.

4.     Коопукле наближення періодичних функцій. // Український математичний журнал.– 2007. Т. 59.– № 1.– С. 29 – 42.

5.     Поточкові оцінки коопуклого наближення диференційованих функцій. // Міжнародна конференція пам’яті В. Я. Буняковського (1804 – 1889). Тези доповідей .– Київ. – 2004.– С. 68.

6.     Оцінка типу Нікольського для коопуклого наближення функцій, які мають більше однієї точки перегину. // Конференція “Функціональні методи в теорії наближень, теорії операторів, стохастичному аналізі та статистиці ІІ” присвячена пам’яті А. Я. Дороговцева (1935 – 2004). Тези доповідей.– Київ.– 2004.– С. 47.

7.     A countrexample in coconvex approximation // LYAPUNOV MEMORIAL CONFERENCE. International Conference on the occasion of the 150th birthday of Aleksandr Mikhailovich Lyapunov. Book of abstracts.– Kharkiv: Verkin Institute for Low Temperature Physics and Engineering of NASU.– 2007.– P. 177.

8.     Jackson inequality for coconvex approximation of periodic functions // Bogolyubov Readings 2007: Program and Abstracts.– Kiev: Institute of Mathematics of the National Academy of Sciences of Ukraine.–  2007.– P. 58.