Колектив фізико-математичного факультету щиро вітає студента 32 МФІ групи Мороза Миколу Петровича та його наукового керівника доктора фізико-математичних наук, професора, декана фізико-математичного факультету Працьовитого Миколу Вікторовича із перемогою (диплом І ступеня) в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук в галузі «Математичні науки».

Конкурс проходив 30-31 березня 2017 р. серед класичних, педагогічних та технічних вищих навчальних закладів України на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (м. Вінниця).

Тема наукової роботи: «Розклади чисел в знакопочережені ряди Остроградського-Серпінського-Пірса та знакододатні ряди Енгеля і зв’язки між ними».

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших наукових здобутків!