25 травня 2011 року відбулось засідання Вченої ради Фізико-математичного інституту.

Рішення  Вченої ради Фізико-математичного інституту. Протокол № 8 від 25 травня 2011 р.

Слухали 1.Підготовка до літньої екзаменаційної сесії, державних і кваліфікаційних екзаменів. Результати міжсесійного контролю та робота з академборжниками.

Ухвалили.

1. Проаналізувати на кафедрах результати ректорських контрольних робіт, міжсесійного контролю, порівняти їх з результатами літньої екзаменаційної сесії, визначити причини  низької успішності й якості підготовки студентів, (до 15 вересня 2011 р. , відповідальні: Дремова І. А., завідувачі кафедр).
  2. Кафедрам розробити та реалізувати заходи щодо підвищення успішності й якості підготовки студентів (протягом 2011-2012 н.р., відповідальні: Дремова І. А., завідувачі кафедр).

Слухали 2.Інформація кафедри експериментальної і теоретичної фізики про культурно-розвивальну роботу зі студентами.

Ухвалили.

1. Культурно-розвивальну роботу зі студентами викладачів кафедри експериментальної і теоретичної фізики схвалити.
  2. Організувати і провести зі студентами бесіди про дотримання норм поведінки та зовнішнього вигляду у вищому навчальному закладі (З 1 по 10 вересня 2011 р., відповідальні Зазимко Н. М., голова студради Парчук М. І.).

Слухали 3.Рекомендації до присвоєння вчених звань.

Ухвалили. Рекомендувати кандидата педагогічних наук Лук’янову Світлану Михайлівну на присвоєння вченого звання доцента кафедри математики і теорії та методики навчання математики.

Слухали 4.Рекомендації до друку навчальних посібників.

Ухвалили. Рекомендувати до друку навчальний посібник «Практикум з теорії ймовірностей і математичної статистики», автор – Гончаренко Я. В.