Закінчився Місячник Інституту математики НАН України в НПУ імені М. П. Драгоманова, про який ми повідомляли раніше.

Науково-популярні доповіді зробили:
  • академік НАН України А. М. Самойленко,
  • академік АПН України М. І. Шкіль,
  • член-кореспондент НАН України В. В. Шарко,
  • академік НАН України В. С. Королюк,
  • професор А. А. Дороговцев,
  • академік НАН України В. Л. Макаров,
  • професор А. Ф. Турбін.

Ці доповіді зацікавили як студентів, аспірантів, викладачів нашого університету, так і аспірантів та співробітників Інституту математики. Як видно з фотографій, були присутні В. К. Безбородов, М. М. Білоцький, Н. М. Василенко, В. О. Гасаненко, Д. В. Гусак, Н. О. Корсунь, І. О. Луковський, В. А. Михайлець, Л. П. Нижник, В. В. Новицький, І. М. Працьовита, М. В. Працьовитий, Ю. С. Рамський, А. С. Романюк, І. В. Самойленко, М. М. Семко, Д. Я. Требенко, Г. М. Торбін, Д. Л. Фінкельштейн, М. Є. Чумак, В. О. Швець, О. В. Школьний, Л. М. Шлепаков та ін.

З нагоди Місячника ми поспілкувалися з ректором університету В. П. Андрущенком про математику і філософію, про науку і освіту. Фотографували Олександр Барановський, Іван Кондрушенко, Роман Нікіфоров.