В четвер, 25 жовтня 2012 року, о 16.00 в  Інституті математики НАН України
(м. Київ, вул. Терещенківська, 3, к. 208) відбудеться засідання семінару з фрактального аналізу.

Доповідач: Олег Макарчук

Тема: Проблема поглиблення теореми Джессена--Вінтнера для нескінченних згорток Бернуллі та їх узагальнень (представлення дисертації)

Анотація  : Мова піде про лебегівську структуру випадкової величини, заданої двійковим дробом з надлишковими цифрами 2 і 3, та застосування отриманих результатів до дослідження математичних об'єктів зі складною локальною будовою (сингулярних функцій та сингулярно неперервних мір).

Структура доповіді:

1. Структура міри та розподілу ймовірностей. Основні відомі результати з проблеми поглиблення теореми Джессена--Вінтнера.

2. Випадкова величина, зображена двійковим дробом з надлишковими цифрами 2 і 3, які мають незалежний розподіл.

3. Випадкова величина, зображена двійковим дробом з надлишковими цифрами 2 і 3, які мають незалежний та однаковий розподіл.

4. Відкриті проблеми та шляхи їх розв'язання.