5 та 6 лютого 2013 року буде проходити Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів «Єдність навчання і наукових дослідженьголовний принцип університету».

Пленарне засідання відбудеться 5 лютого в 431 аудиторії. Початок засідання о 11 годині.

5 та 6 лютого відбудуться секційні засідання.

5 лютого о 14 годині  в 452 аудиторії розпочне роботу секція експериментальної та теоретичної фізики та астрономії.

6 лютого о 11 годині в 320 аудиторії розпочне роботу секція загальної та прикладної фізики.

О 12 годині в 456 аудиторії розпочне роботу секція вищої математики.

О 12.30 в 314 аудиторії розпочне роботу секція методики навчання фізики і астрономії.

О 14 годині в 448 аудиторії розпочне роботу секція математичного аналізу та диференціальних рівнянь.

О 14 годині в 419 аудиторії розпочне роботу секція математики і теорії та методики навчання математики.

О 14 годині в 334 аудиторії розпочне роботу секція методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін у вищій школі.