НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені М.П.ДРАГОМАНОВА

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ «КПІ»

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
«КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ»

П’ЯТА ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ З МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МАТЕМАТИКИ І ФІЗИКИ ТА МЕТОДИКИ ЇХ НАВЧАННЯ»

25 – 26 квітня 2016 р., м. Київ

Запрошуємо молодих науковців (віком до 35 років): студентів, магістрантів, аспірантів, здобувачів, наукових співробітників, вчителів та викладачів взяти участь у роботі V Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні проблеми сучасної математики і фізики та методика їх навчання», яка відбудеться 25-26 квітня 2016 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова.

В рамках конференції планується робота наступних секцій:

1. Математичного аналізу, теорії ймовірностей, диференціальних рівнянь.
  2. Метричної теорії чисел, геометрії, фрактального аналізу.
  3. Алгебри, дискретної математики, теорії автоматів, інформатики.
  4. Фізики та математичної фізики.
  5. Історії та методики математики і фізики.

Мови конференції: українська, англійська.

Умови участі

Для участі у конференції необхідно до 12 квітня 2016 року надіслати:

1. Заявку на участь у конференції за формою, що вказана в «Оформленні заявки на участь в конференції» у цифровому форматі (редактор: Microsoft Word; формат файлів:*.doc).
  2. Тези доповіді у цифровому форматі оформлені згідно «Вимог до оформлення тез доповіді» (редактор: TEX; формат файлів:*.tex + *.pdf).
  3. Копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Вищезазначені матеріали необхідно надіслати до 12 квітня 2016 року на адресу електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За зміст поданих матеріалів відповідальність несе автор публікації. У разі невідповідності вимогам програмний комітет відхиляє матеріали.

Оформлення заявки на участь в конференції

1. Прізвище, ім'я, по батькові
  2. Науковий ступінь, вчене звання
  3. Посада
  4. Установа (повністю)
  5. Контактний телефон
  6. Адреса електронної пошти
  7. Секція
  8. Назва доповіді

Вимоги до оформлення тез доповіді

Тези доповіді (1 повна сторінка), які будуть надруковані в Матеріалах конференції, подаються однією з робочих мов конференції (українська, англійська) у форматі .tex + .pdf. Електронний варіант тез виконується в математичному редакторі TEX (версії TEX, LATEX, EMTEX) і оформлюється за наведеним зразком.

Зразок можна завантажити звідси: zrazok.tex

Прохання не використовувати в тексті статті команд, шрифтів, тощо, які вимагають підключення додаткових пакетів TEXу (\usepackage), а також уникати занадто широких формульних рядків (ширше 140-150 mm). Усі математичні формули (навіть такі, що складаються з однієї літери) мають бути описані за допомогою відповідного формульного оточення. Малюнки вставляються в текст за допомогою команд TEX і подаються у вигляді окремих файлів з розширенням .eps.

Організаційний внесок

Витрати щодо видання збірника матеріалів тез конференції здійснюються за рахунок внесків учасників конференції.

Розмір організаційного внеску становить 85 грн. Кошти можна перерахувати на карту ПриватБанку № 5168 7556 2267 9971 (одержувач Гончаренко Я.В.).

Після сплати організаційного внеску, за умови відповідності тез «Вимогам до оформлення тез доповідей», 24 квітня 2016 р. Матеріали будуть розміщені на сайті Фізико-математичного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова www.fmi.npu.edu.ua. Під час проведення конференції учасники отримають збірник матеріалів конференції.

Організаційний комітет

Торбін Г.М.,