Із 17 до 19 жовтня 2017 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудеться Міжнародна конференція з диференціальних рівнянь, математичної фізики та їх застосувань.

Організатори заходу: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Інститут математики НАН України, Інститут прикладної математики і механіки НАН України, Інститут металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України, Фізико-технічний інститут НАН Білорусі.

Плануються такі тематичні секції:
- диференціальні рівняння та динамічні системи, оптимальне управління;
- диференціальні рівняння в частинних похідних, крайові задачі для різних класів диференціальних рівнянь в частинних похідних, нелінійні диференціальні рівняння та граничні задачі для нелінійних диференціальних рівнянь;
- стохастичні диференціальні рівняння та стохастичні процеси в фізиці;
- проблеми механіки;
- математична фізика;
- математичні проблеми в фізиці матеріалів;
- моделювання фізичних процесів;
- обернені задачі, задача Стефана та інші застосування ДР.

Програма конференції передбачатиме пленарні, секційні та постерні доповіді.

Із переліком головних доповідачів конференції можна ознайомитися за посиланням: https://sites.google.com/view/demph17/main-speakers.

Реєстрацію учасників відкрито на сайті конференції – з 7 березня до 5 вересня 2017 року. Вимоги до оформлення розміщено в розділі «ТЕЗИ» на цій же Інтернет-сторінці.

Планується також проведення круглого столу з обговорення проблем фізико-математичної освіти в Україні. Докладна інформація доступна на сайті: https://sites.google.com/view/demph17/home.

Мови конференції: українська, англійська, російська.

З питань організації та проведення конференції звертайтеся до співголови Програмного комітету, професора Гусака Андрія Михайловича (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) і заступників голови Організаційного комітету – Буряченко Катерини Олександрівни (+38 (096) 770-69-12) та Пасічного Миколи Олександровича (+38 (097) 434-08-14).

Адреса:
Кафедра фізики,
Кафедра алгебри та математичного аналізу,
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького,
Бульвар Шевченка, 79, Черкаси, 18031.
www: https://sites.google.com/view/demph17