Міжнародна конференція з диференціальних рівнянь, математичної фізики та їх застосувань

Деталі

Із 17 до 19 жовтня 2017 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудеться Міжнародна конференція з диференціальних рівнянь, математичної фізики та їх застосувань.

Організатори заходу: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Інститут математики НАН України, Інститут прикладної математики і механіки НАН України, Інститут металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України, Фізико-технічний інститут НАН Білорусі.

Плануються такі тематичні секції:
- диференціальні рівняння та динамічні системи, оптимальне управління;
- диференціальні рівняння в частинних похідних, крайові задачі для різних класів диференціальних рівнянь в частинних похідних, нелінійні диференціальні рівняння та граничні задачі для нелінійних диференціальних рівнянь;
- стохастичні диференціальні рівняння та стохастичні процеси в фізиці;
- проблеми механіки;
- математична фізика;
- математичні проблеми в фізиці матеріалів;
- моделювання фізичних процесів;
- обернені задачі, задача Стефана та інші застосування ДР.

Програма конференції передбачатиме пленарні, секційні та постерні доповіді.

Із переліком головних доповідачів конференції можна ознайомитися за посиланням: https://sites.google.com/view/demph17/main-speakers.

Реєстрацію учасників відкрито на сайті конференції – з 7 березня до 5 вересня 2017 року. Вимоги до оформлення розміщено в розділі «ТЕЗИ» на цій же Інтернет-сторінці.

Планується також проведення круглого столу з обговорення проблем фізико-математичної освіти в Україні. Докладна інформація доступна на сайті: https://sites.google.com/view/demph17/home.

Мови конференції: українська, англійська, російська.

З питань організації та проведення конференції звертайтеся до співголови Програмного комітету, професора Гусака Андрія Михайловича (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) і заступників голови Організаційного комітету – Буряченко Катерини Олександрівни (+38 (096) 770-69-12) та Пасічного Миколи Олександровича (+38 (097) 434-08-14).

Адреса:
Кафедра фізики,
Кафедра алгебри та математичного аналізу,
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького,
Бульвар Шевченка, 79, Черкаси, 18031.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www: https://sites.google.com/view/demph17

   

Всього відвідувань

10994026

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ