Фізико-математичний факультет

Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

На виконання Наказу МОН України    № 1313 від 28.11.2019 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році»

Фізико-математичний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Фізика” серед студентів класичних та педагогічних університетів.

Олімпіада проводитиметься з 11 по 15 березня 2019 року у два тури: перший тур теоретичний, другий тур – експериментальний.

Учасникам олімпіади будуть запропоновані ознайомчі екскурсії по Фізико-математичному факультету, до Музею історії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, а також оглядова екскурсія по місту Києву.

Додаткову інформацію можна отримати:

тел.: +38 (044) 239-30-76

моб. тел.: +38 (097) 280-90-48