У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

fmif.npu.edu.ua

   

Voronoi Conference

Розпочато набір статей до збірника студентських наукових робіт "Студентські фізико-математичні етюди"Приймаються статті з математики, фізики, астрономії, інформатики, методології та методики навчання фізики, астрономії та інформатики. Прийом та рецензування статей здійснюється до 10 грудня 2021 року.

Електронні версії статей надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рекомендуємо авторам здійснювати самоперевірку текстів статей на плагіат за допомогою відповідного програмного забезпечення!

 

Переглянути вимоги до оформлення статей

Переглянути

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 року № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» та наказу МОН України від 19 грудня 2019  року № 1588 випускники Університету мають право на отримання одноразової адресної грошової допомоги у п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 01 січня календарного року.

 Адресна грошова допомога надається випускникам денної форми навчання, які:

- навчались за державним замовленням;

- здобули ступінь бакалавра або магістра за спеціальностями галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», або ступінь бакалавра, магістра за іншою спеціальністю і галуззю знань;

- та уклали на строк не менш як три роки Договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти.

Розклад занять 

Розклад 

Дочірні категорії

   

Розклад  

   

Авторизація  

   

Вакансії в закладах освіти