Voronoi Conference

ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ ГІМНАЗІЇ НА КАФЕДРІ ЗАГАЛЬНОЇ ТА ПРИКЛАДНОЇ ФІЗИКИ У ЦЕНТРІ ЮНОГО ФІЗИКА І АСТРОНОМА

9 квітня 2019 року, напередодні Дня космонавтики на кафедрі загальної та прикладної фізики Фізико-математичного факультету відбулася зустріч викладачів та провідних науковців з учнями гімназії № 34 «Либідь» ім. Віктора Максименка м. Києва.

школа1

У зустрічі брали участь академік Національної академії педагогічних наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри професор М.І. Шут, доктор педагогічних наук, професор Л.Ю. Благодаренко, кандидат фізико-математичних наук, професор Т.Г. Січкар, кандидат фізико- математичних наук, доцент М.О. Рокицький, а також завідувачі лабораторіями Л.К.Янчевський, О.С. Паращич, С.В. Богуславець. Захід був організований  в рамках роботи Центру юного фізика і астронома «Фізика на Землі і у Всесвіті», започаткованому  на кафедрі  у 2014 року, і присвячений  ролі фізики і астрономії  в сучасному світі, а також у житті кожної людини.

Студентська звітно-наукова конференція 

"Освіта та наука - 2019"

15-19 квітня 2019 р.

Переглянути програму

Запрошуємо 6 квітня 2019 року до НПУ імені М.П. Драгоманова на День відкритих дверей. 

Або ж дивіться онлайн-трансляцію за посиланням https://youtu.be/R2S67dSRYnA

Вул. Пирогова, 9; поч. об 11.00.
Вхід вільний

Правила прийому 2019: http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/pravyla-pryiomu

Перелік освітніх програм: http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/perelik-osvitnikh-prohram

1548401967 vtayemo.png.pagespeed.ce.WNJ6dtYojn

Переможці 1 етапу Всеукраїнської олімпіади

  з математики  серед студентів І-IV курсів та 1 р.н. за ступенем "Магістр"

ПІБ Група Сума балів Місце
1 Мороз Микола Петрович 1 Мн 25 I
2 Шкибін Сергій Олексійович 42 МФІ 19 II
3 Даниленко Марина Сергіївна 2 М 9 III
4 Мороз Валентина Петрівна 3 М 9 III

Переможці 1 етапу Всеукраїнської олімпіади

з математики  серед студентів 1 курсу

ПІБ Група Сума балів Місце
1 Якуніна Олена Олександрівна 1 м 16 I
2 Волков Сергій Олександрович 1 мсо 15 II
3 Кальченко Марія Іванівна 1 мсо 11 III
4 Коваленко Катерина Миколаївна 1 мсо 11 III
5 Ремез Людмила Сергіївна 1 мсо 10 III

Переглянути розв'язання задач 2-5

Вітаємо всіх переможців та учасників і бажаємо успіхів!!!

Дочірні категорії

   

Абітурієнту  

Хочеш поступити на фізмат?
Нові освітні програми - 2018
Телеграм канал приймальної комісії
Веб версія Відкрити в додатку
 

 

   

Авторизація  

   

Новини та оголошення