Анатолій Володимирович Скороход є одним з засновників сучасної теорії випадкових процесів. Його ім'я носять численні математичні об’єкти: простір Скорохода, відображення Скорохода, інтеграл Скорохода і т.н.

Монографії А.В.~Скорохода з теорії випадкових процесів вважаються класичними в усьому світі. А.В.~Скороход у 1964 році заснував відділ теорії випадкових процесів в київському Інституті математики та керував цим відділом на протязі багатьох років.

Більш докладну інформацію про Анатолія Володимировича Скорохода, відділ теорії випадкових процесів, а також його історію, можна знайти на сайті відділу: http://stochastic.imath.kiev.ua.

Конкурс був заснований у 2013 році, що стало можливим завдяки ініціативі та спонсорству сім'ї Анатолія Володимировича Скорохода - його дружині І.І.Кадировій та його дітям. Призовий фонд становить 1000 USD.

Роботи на конкурс 2016 року можна надсилати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою «На конкурс») або в роздрукованому вигляді на адресу відділу теорії випадкових процесів Інституту математики. Приймаються конкурсні роботи до 16 травня 2016 р.

В дорадчий комітет конкурсу входять:

• А.А. Дороговцев -- зав. відділом теорії випадкових процесів Інституту математики НАН України, д.ф.-м.н., професор
  • О.К. Закусило -- перший проректор Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, д.ф.-м.н., професор
  • О.І. Клесов -- зав. кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей Національного Технічного Університету України «Київський політехнічний інститут», д.ф.-м.н., професор
  • М.І. Портенко -- провідний науковий співробітник відділу теорії випадкових процесів Інституту математики НАН України, д.ф.-м.н., професор
  • М.В. Працьовитий -- директор Фізико-математичного інституту Національного Педагогічного Університету імені М.П. Драгоманова, д.ф.-м.н., професор

Журі конкурсу:

• А.Ю. Пилипенко -- голова журі, провідний науковий співробітник відділу теорії випадкових процесів Інституту математики НАН України, д.ф.-м.н.
  • О.М. Іксанов -- зав. кафедри дослідження операцій факультету кібернетики Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, д.ф.-м.н., професор
  • О.М. Кулик -- провідний науковий співробітник відділу теорії випадкових процесів Інституту математики НАН України, д.ф.-м.н.
  • Г.М. Торбін -- зав. кафедрою математичного аналізу та диференціальних рівнянь Фізико-математичного інституту Національного Педагогічного Університету імені М.П. Драгоманова, д.ф.-м.н., професор