Тревел-грант ім. Богдана Сольчаника для участі у науковій конференції в університеті Кембридж та університеті Оксфорд

Країна: United Kingdom;

Дедлайн: 01.07.2017

Тип гранту: For participation in conferences

Веб-сайт: heavenly-hundred.org.ua

Область наук: Загальнонаукові

Тревел-грант ім. Богдана Сольчаника організовується з метою вшанування пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника – історика, випускника Львівського Національного Університету, викладача Українського Католицького Університету, представника української наукової еліти, який під час Революції Гідності готував до захисту дисертацію, присвячену виборчим процесам, і який вважав за обов’язк викладача підтримати студентську молодь у прагненні захистити в Україні право людей на вільні зібрання, демократію і європейські цінності.

Тревел-грант впроваджується наступними організаціями:

– Громадська організація “Родина Героїв Небесної Сотні” (далі – Організація);

– Громадська організація “Кембриджська спільнота України” (Cambridge Society of Ukraine) (далі – Інституція);

– Коледж Сент Едмунд Хол (St Edmund Hall) Оксфордського університету, Велика Британія (далі – Приймаюча Сторона).

  1. Загальні положення тревел-гранту

1.1. Тревел-грант покриватиме транспортні витрати, пов’язані з поїздкою для участі у науковій конференції (гуманітарні, технічні і природничі науки) для українських науковців (студентів, аспірантів, кандидатів наук, викладачів) в університеті Кембридж та університеті Оксфорд (далі – Конкурс).

1.2. Конкурс організовується та проводиться Громадською організацією “Родина Героїв Небесної Сотні”, яка об’єднує родини загиблих, у рамках проекту “Відзнаки Героїв”, спільно з Кембриджською спільнотою України та Українською асоціацією випускників університету Оксфорд.

  1. Учасники Конкурсу

2.1. У Конкурсі можуть брати участь українські науковці (студенти, аспіранти, кандидати наук, дослідники, викладачі)  вищих навчальних закладів України денної або заочної форми навчання, працівники науково-дослідницьких інститутів, які вивчають гуманітарні, технічні і природничі науки  (далі – Учасник Конкурсу). Конкурс має за мету допомогти талановитим вченим з України знайти визнання у світі.

2.2.Учасник може взяти участь у Конкурсі незалежно від наявності рекомендацій деканату, кафедр, отримання державних або інших стипендій, заохочень, рівня доходів тощо.

2.3. Учасник Конкурсу має поділяти цінності Революції Гідності, підтримувати демократичні процеси в Україні, права людини та бути активним учасником громадянського суспільства України. Переможець Конкурсу приймає на себе зобов’язання після участі у конференції в Оксфорді або Кембриджі виступити перед молодими науковцями України або в інший спосіб висвітлити і поширити її основні тези, а також поділитися своїми думками про роль Революції Гідності і участь молоді в ній з учасниками від інших країн під час конференції.

2.4. Учасник Конкурсу погоджується на участь у публічних заходах, які відбуватимуться після оголошення переможця Конкурсу та участі у конференції, а також висвітлення своєї участі у конференції у засобах масової інформації.

.

  1. Порядок проведення Конкурсу

3.1. Основні етапи проведення Конкурсу:

– 20 лютого 2017 року – оголошення Конкурсу та початок прийому заявок;

– 1 липня 2017 року – дедлайн подачі заявок на участь у Конкурсі;

– 25 липня 2017 року – оголошення результатів Конкурсу; спільна прес-конференція.

3.2. Перевага надаватиметься заякам, які передбачають участь у конференції в 2017 році.

3.3. Приймаючою стороною в Оксфорді, Велика Британія, є Коледж. Коледж надаватиме допомогу із проживанням та харчуванням на період участі у науковій конференції для переможців Конкурсу за попередньою домовленістю.

.

  1. Порядок подання та оформлення заявок на участь у Конкурсі

4.1. Для участі у Конкурсі Учаснику Конкурсу необхідно надіслати на електронну адресу оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) заповнену анкету, до якої мають додаватися:

  • підтвердження від організаторів конференції про прийняття заявки Учасника Конкурсу на участь у науковій конференції в Університеті (це може бути електронний лист учаснику з запрошенням до участі);
  • кошторис та планові терміни отримання візи;
  • резюме.

4.2. Учасник Конкурсу несе відповідальність за надану персональну інформацію. Якщо інформація виявиться недостовірною, то Організація має право дискваліфікувати Учасника або переможця Конкурсу.

4.3. Всі документи в електронному вигляді необхідно надіслати для розгляду Конкурсною Комісією до 23:00 1 липня 2017 року. Конкурсна Комісія має право залучати експертів для з’ясування важливості теми доповіді.

4.4. В темі листа зазначається прізвище та ім’я Учасника та назва “Travel Grant” (наприклад: “Barack Obama_Travel Grant”). До електронного повідомлення одним файлом прикріплюється заявка у форматі pdf, заявку назвати так само, як і тему листа.

4.5. Заявки, які не відповідають вимогам, або в яких відсутні усі документи, розглядатися Конкурсною Комісією не будуть.

.Нагороди переможців Конкурсу

 5.1. Нагородою для переможців конкурсу є отримання гранту для покриття транспортних витрат, витрат на візу і проживання у зв’язку з участю в науковій конференції в університеті Оксфорд або університеті Кембридж (Велика Британія). Переможці – учасники і організатори конкурсу проводять спільну прес-конференцію з цієї нагоди напередодні 25 липня – Дня народження Героя України Богдана Сольчаника.

   

Розклад  

Електронний розклад (осінь 2021)    
   

Авторизація  

   

Вакансії в закладах освіти