Студентська наукова робота

snr3

snr4

Оголошення.png

1) Бажаючі стати членами СНТ фізико-математичного факультету (далі - СНТ ФМФ) повинні подати до 14:00 понеділка 10 квітня Заяву на ім’я голови СНТ ФМФ і Анкету (деталі за посиланням: https://vk.com/snt_fmf_npu);

2) Претенденти на посаду голови СНТ ФМФ повинні представити на Загальних зборах СНТ ФМФ (понеділок 10 квітня, 14:00) програму кандидата на посаду голови СНТ ФМФ.

3) Вимоги до кандидата на посаду голови СНТ ФМФ див. за посиланням https://vk.com/snt_fmf_npu

Довідки: тел. 063-1270224 (голова СНТ ФМФ Банак Роман), електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

6 квітня в рамках Студентської звітно-наукової конференції "Освіта та наука-2017" на фізико-математичному факультеті працювало 4 секції,
серед них - секція вищої математики.
Керівник секції – декан факультету, д.ф.-м.н., професор М.В.Працьовитий; секретар - к. ф.-м.н., доцент Н.В.Шаповалова.

На відкритті секційного засідання з вступним словом виступив декан фізико-математичного факультету проф. М.В.Працьовитий, який наголосив на необхідності залучення студентів до наукової роботи – важливої складової формування їх як висококваліфікованих фахівців та побажав успіхів у подальших наукових пошуках.

На засіданні було представлено і обговорено 24 доповіді. Теми наукових досліджень учасників стосувалась проблем сучасної математики і методик навчання математичних дисциплін в університеті. Всі доповіді були змістовними, цікавими та активно обговорювались учасниками конференції. Було представлено багато абсолютно нових математичних результатів.

Бажаємо всім учасникам конференції творчої наснаги і нових результатів на науковій ниві!

A.jpg

Більше фото див. Детальніше

Колектив фізико-математичного факультету щиро вітає студента 32 МФІ групи Мороза Миколу Петровича та його наукового керівника доктора фізико-математичних наук, професора, декана фізико-математичного факультету Працьовитого Миколу Вікторовича із перемогою (диплом І ступеня) в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук в галузі «Математичні науки».

Конкурс проходив 30-31 березня 2017 р. серед класичних, педагогічних та технічних вищих навчальних закладів України на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (м. Вінниця).

Тема наукової роботи: «Розклади чисел в знакопочережені ряди Остроградського-Серпінського-Пірса та знакододатні ряди Енгеля і зв’язки між ними».

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших наукових здобутків!

З 3 по 7 квітня 2017 р. у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова проходить Студентська звітно-наукова конференція «Освіта та наука - 2017»

Cьогодні, 4-го квітня 2017 р., відбулось пленарне засідання на фізико-математичному факультеті.

Зі звітною доповіддю перед учасниками конференції виступив Голова Студентського наукового товариства фізико-математичного факультету Роман Банак. Із доповіддю можна ознайомитись за посиланням.

imgonline-com-ua-Compressed-zIa4065cP7Gjl.jpg

Доповіді за результатами своїх наукових досліджень представили:

1. Ратушняк Софія Петрівна, 2 МФІм

Тема доповіді: Функції з фрактальними властивостями, пов’язані з Q2-зображенням дійсних чисел

Науковий керівник: д. ф.-м. н., проф. Працьовитий М.В.

Ратушняк_1.jpg

2. Тітова Ольга Володимирівна, 2 МФІм

Тема доповіді: Індивідуальне навчання математики учнів з особливими потребами

Науковий керівник: к. пед. н., проф. Швець В.О.

Титова.jpg

3. Волошина Вікторія Олегівна, 1Мм

Тема доповіді: Wn-розподіли випадкових величин та contr-Jessen-Wintner-теореми

Науковий керівник: д. ф.-м. н., проф. Торбін Г.М.

Волошина_1.jpg

4. Пріц Василь Юрійович, 1 АФм

Тема доповіді: Нові екзопланети Траппіст - 1

Науковий керівник: к. ф.-м.н., проф. Грищенко Г.О.

5. Банак Роман Данилович, 2 ФІАм

Тема доповіді: Використання інформаційних технологій в навчанні учнів

Науковий керівник: д. ф.-м. н., акад. НАПН України, проф. Шут М.І.

Результати науково-дослідних робіт, які були відображені у доповідях, не залишили байдужими учасників конференції – кожна доповідь активно обговорювалась, що свідчить про зацікавленість юних науковців та їх бажання підвищувати свій освітньо-науковий рівень.

У рамках програми конференції впродовж 5-6 квітня пройдуть секційні засідання, який цього року заплановано вісім. 7-го квітня відбудеться Звітне засідання СНТ університету. Детально із Програмою конференції можна ознайомитись за посиланням.

Бажаємо всім учасникам Студентської звітно-наукової конференції «Освіта та наука - 2017» не зупинятись в своєму творчому пошуку, ставити нові цілі та успішно їх досягати!

imgonline-com-ua-Compressed-azud3DbHsvY.jpg   imgonline-com-ua-Compressed-tuPQdk2LOaZ0.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-8spEpMQnHCTQoE.jpg  PitU3m5BgH0.jpg