ТОМАЩУК ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВИЧ, випускник 1993 року

доцент, кандидат педагогічних наук

tomashuk

Народився 30.03.1971 у с. Лісове Тальнівського р-ну Черкаської обл.

У 1993 році закінчив із відзнакою Київський державний педагогічний інститут імені М.П.Драгоманова за спеціальністю “математика і фізика”.

З 1993 по 1996 рік навчався в аспірантурі Національного педагогічного університету імені  М.П.Драгоманова. У 1999 році захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю “теорія та методика навчання математики”. Тема дисертаційного дослідження: “Професійна спрямованість викладання математичного аналізу в умовах диференційованої підготовки вчителя математики”. Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, доцент Михалін Геннадій Олександрович.

У 2003 році присвоєно вчене звання доцента кафедри математики.

З 2008 року і донині працює в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Науково-педагогічна діяльність спрямована на розв’язування актуальних проблем методики викладання математичних дисциплін у середніх загальноосвітніх та вищих навчальних закладах.

Має 27 науково-методичних публікацій у провідних фахових виданнях України, одну навчально-методичну розробку і три навчальні посібники.