Колектив викладачів, співробітників та студентів фізико-математичного

факультету висловлює щирі співчуття заступнику декана факультету,

доценту Дремовій Ірині Анатоліївні з приводу тяжкої втрати - смерті матері.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами. Вічна пам'ять.

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції «100 років теорії фракталів», яка відбудеться 27–28 березня 2020 р. у Києві (Україна).

Конференція присвячується 60-річчю з дня народження доктора фізико-математичних наук, професора Миколи Вікторовича Працьовитого, декана фізико-математичного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, завідувача відділу динамічних систем та фрактального аналізу Інституту математики НАН України.

Тематика конференції:

• Ймовірнісна теорія чисел;
  • Сингулярні міри та розподіли ймовірностей;
  • Геометрія числових рядів;
  • Системи кодування дійсних чисел;
  • Тополого-метрична теорія дійсних чисел;
  • Неперервні функції локально складної структури.

ГоловаСНТ.jpg

25 листопада 2017 р. на факультеті пройшла традиційна зустріч абітурієнтів-майбутніх студентів із викладачами і студентами факультету. У гості до нас завітали випускники  шкіл м. Києва, Київської області та інших регіонів нашої країни разом з батьками і друзями.

Гості ознайомились із особливостями вступу на певну спеціальність, особливостями організації навчального процесу, можливостями проживання у гуртожитку.

Захід було проведено у новому форматі: із лабораторно-експериментальною частиною "Рандеву з фізикою" та тематичним заходом "Математична мозаїка".

Фотозвіт додаємо

08.11.2016 о 17.00 в 208 кімнаті Інституту математики НАН України (Терещенківська, 3) відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Студентської премії імені А.В.Скорохода.

Згідно з рішенням журі одним із переможців стала студентка 1 МФм групи Волошина В. (2 місце), тема роботи: "Про властивості розподілу векторів з незалежними символами W-зображення".

Нагадаємо, що умови конкурсу можна прочитати тут: http://www.fmi.npu.edu.ua/ua/component/content/article/80-noticeboard/694-ogoloshennya-pro-konkurs-skorokhoda-2016