Сім’я Анатолія Володимировича Скороходайого дружина I. I. Кадирова та їх діти, – виступили ініціаторами і спонсорами щорічної (принаймні на п’ять найближчих років) премії, якою мають нагороджуватись студенти вищих навчальних закладів України за кращі дослідження в галузі теорії ймовірностей. Премія покликана заохочувати студентську молодь до наукових досліджень в цій галузі.

У зв’язку з цим утворено дорадчий комітет та журі, які будуть щороку визначати
переможців конкурсу на здобуття цієї премії.

Розмір премії:
за перше місце – 500 $ USA
за друге місце – 300 $ USA
за третє місце – 200 $ USA

Останній день прийому робіт на здобуття премії за 2013-й рік – 30.04.2013 р.
Вручення премій представником сім’ї Анатолія Володимировича планується на кінець травня 2013-го року.
Переможцям буде надана можливість виступити з доповідями на семінарі відділу теорії випадкових процесів Інституту математики НАН України,
а також можливість (післярецензування) опублікувати результати роботи в журналі «Theory of Stochastic Processes».

У зв’язку з цим утворено дорадчий комітет та журі, які будуть щороку визначати переможців конкурсу на здобуття цієї премії.

Розмір премії:
за перше місце – 500 $ USA
за друге місце – 300 $ USA
за третє місце – 200 $ USA

Роздруковані на папері роботи на конкурс слід присилати на адресу відділу теорії випадкових процесів Інституту математики НАН України з позначкою «На конкурс», або (з тією ж позначкою) електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останній день прийому робіт на здобуття премії за 2013-й рік – 30.04.2013 р.

Склад дорадчого комітету
А.А. Дороговцев – зав. відділом Інституту математики НАН України, професор
О.К. Закусило – перший проректор Національного Університету ім. Тараса Шевченка, професор
О.І. Клесов – зав. кафедрою Національного Технічного Університету «Київський політехнічний інститут», професор
М.І. Портенко – провідний науковий співробітник Інституту математики НАН України, професор
М.В. Працьовитий – директор Фізико-математичного інституту Національного Педагогічного Університету ім. М.П. Драгоманова, професор
Склад журі
Голова журі: А.Ю. Пилипенко – провідний науковий співробітник Інституту математики НАН України
Члени журі: О.М. Іксанов – професор Національного Університету ім. Тараса Шевченка
О.М. Кулик – провідний науковий співробітник Інституту математики НАН України
Г.М. Торбін – професор Національного Педагогічного Університету ім. М.П. Драгоманова

Премія присвячена світлій пам’яті А.В. Скорохода. Він, закінчуючи університет в 1953 році, мав уже кілька опублікованих наукових робіт. Подаємо короткий нарис про наукову та педагогічну діяльність А.В.Скорохода, написаний наприкінці минулого року, коли ще був з нами наш колега – незабутній Валерій Володимирович Булдигін.