Шановні студенти і магістранти факультету!
Деканат ФМФ вдячний кожному з Вас, хто знайшов час і взяв участь в опитуванні з питань дистанційного навчання на факультеті. Дякуємо за Ваші щирі відповіді, за побажання і пропозиції щодо покращення дистанційного навчання, за небайдужість і допомогу в покращенні якості навчання на факультеті!
Усього в опитуванні взяли участь 122 здобувачі освіти. Для нас дуже важливо було мати об’єктивну інформацію і за Вашої допомоги у листопаді-грудні вдалось оперативно вирішити ряд питань. Ми продовжуємо роботу над тим, щоб кожен Ваш відзив був врахований!
Шановні викладачі! Дякуємо за Вашу роботу, за те, що, попри складнощі та незручності дистанційного навчання, у нас на факультеті було належним чином організовано дистанційне навчання з повноцінним проведенням онлайн-занять! Маємо надію, що результати опитувань допоможуть Вам у подальшій професійній діяльності і сприятимуть покращенню якості дистанційного (і не лише) навчання на факультеті та комунікації із студентами.
Узагальнені результати опитувань було розглянуто на Розширеному засіданні Вченої ради факультету.