Учора, у понеділок 17 травня, в Університеті розпочала роботу Звітно-наукова конференція конференція викладачів, аспірантів і докторантів «Єдність навчання і наукових досліджень головний принцип університету» за підсумками наукових досліджень викладачів, докторантів та аспірантів НПУ імені М.П.Драгоманова у 2020 р.

О 14:00 відбулось Загальноуніверситетське засідання, участь в якому взяли представники факультету: https://npu.edu.ua/novyny/oholoshennia/zahalnounivesytetski/plenarne-zasidannia-zvitno-naukovoi-konferentsii-vykladachiv-aspirantiv-i-doktorantiv-npu-imeni-m-p-drahomanova

Протягом цього тижня, 17-21 травня, на факультеті пройде пленарне факультетське і секційні засідання, до яких запрошуємо долучитись.

konf

Screenshot_533.png