Хмара Тамара Миколаївна, випускниця 1964 року

На сьогоднішній день працює в Інституті педагогіки АПН України в лабораторії математичної та фізичної освіти на посаді провідного наукового співробітника.

У році 1975 під керівництвом Григорія Петровича Бевза захистила дисертацію на тему „Методика вивчення відношень подільності.” із спеціальності „Методика навчання математики”,

Наукові інтереси Хмари Т.М. – методика навчання алгебри в основній та старшій профільній школі.

Її наукові здобутки – це статті та доповіді, керівництво дисертаційними дослідженнями. Під її керівництвом захистили дисертації із спеціальності „Методика навчання математики” 9 аспірантів.

Нею були написані і видані методичні посібники для вчителів, навчальні програми, навчальні посібники та підручники для учнів.

З 1988 року головний редактор науково-методичного журналу „Математика в школі”.

Т.М. Хмара нагороджена значком „Відмінник освіти України”.