Міністр Закордонних Справ Республіки Польща та Міністр Науки і Вищої Освіти Республіки Польща оголошують набір на СТИПЕНДІАЛЬНУ ПРОГРАМУ ІМ. СТЕФАНА БАНАХА (2017/2018)

В рамках СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ІМ. СТЕФАНА БАНАХАпропонуються стипендії на безкоштовне навчання ІІ  та ІІІ рівняв державних вузах Польщі (список вузів на сторінці). Розмір стипендії, яка покриває витрати на проживання та утримання, складає 1350 злотих (PLN) на місяць.

Стипендіальна програма адресується громадянам країн, які належать до Східного Партнерства ЄС (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна).

Пропонуються:

- магістерські програми в наступних областях: науки, природничі науки, технічні науки, сільське, лісове господарство та ветеринарні науки, економічні науки, європейські дослідження і право - європейське право (50 стипендій на рік);
- Аспірантура в наступних областях: гуманітарні науки, теологія, суспільні науки, економічні науки, право математичні науки, фізичні науки, хімічні науки, біологічні науки, науки про Землю, технічні науки, сільське, лісове господарство та ветеринарія (25 стипендій на рік);

Навчання відбувається польською мовою.

Кандидати на Стипендію ім. С. Банаха на навчання в магістратурі повинні надіслати до польських дипломатичних або консульських представництв в Україні заповнену та підписану власноруч анкету разом з комплектом документів.

Адреси дипломатичної та консульських установ для подання документів на навчання ІІ рівня (магістерське):

Посольство Республіки Польща у Києві

Секція з питань науково-освітньої співпраці

вул. Ярославів Вал, 12

01901 Київ

Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці

вул. Оводова, 51

21050 Вінниця

Генеральне Консульство Республіки Польща у Луцьку

вул. Дубнівська, 22 б

43010 Луцьк

Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові

вул. Івана Франка, 108

79011 Львів

Генеральне Консульство Республіки Польща в Одесі

вул. Успенська, 2/1

65014 Одеса

Генеральне Консульство Республіки Польща у Харкові

вул. Алчевських, 16

61002 Харків

АНКЕТИ:

Анкета кандидата (pdf)

Анкета кандидата (docx)

Документи кандидата повинні бути перекладені на польську або англійську мову.

ТЕРМІН ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ НАВЧАННЯ В МАГІСТРАТУРІ – ДО 23 ЧЕРВНЯ 2017 р.

ТЕРМІН ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ – ДО 5 ЛИПНЯ 2017 р.

Неповні комплекти документів не будуть розглядатись.