Фізико-математичний факультет

Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

На виконання Наказу МОН України    № 1495 від 09.12.2016 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» Фізико-математичний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики серед студентів класичних та педагогічних університетів.

Olympiada.jpg

Олімпіада проводитиметься з 14 по 17 березня 2017 року у два тури: перший тур теоретичний, другий тур – експериментальний.

Учасникам олімпіади будуть запропоновані ознайомчі екскурсії по Фізико-математичному факультету, до Музею історії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, а також оглядова екскурсія по місту Києву.

Додаткову інформацію можна отримати:

тел.: 239-30-92, 239-30-13

Запрошення

Розклад

Електронний розклад (осінь 2021)

Вакансії в закладах освіти