Новини

Учора, у понеділок 17 травня, в Університеті розпочала роботу Звітно-наукова конференція конференція викладачів, аспірантів і докторантів «Єдність навчання і наукових досліджень головний принцип університету» за підсумками наукових досліджень викладачів, докторантів та аспірантів НПУ імені М.П.Драгоманова у 2020 р.

О 14:00 відбулось Загальноуніверситетське засідання, участь в якому взяли представники факультету: https://npu.edu.ua/novyny/oholoshennia/zahalnounivesytetski/plenarne-zasidannia-zvitno-naukovoi-konferentsii-vykladachiv-aspirantiv-i-doktorantiv-npu-imeni-m-p-drahomanova

Протягом цього тижня, 17-21 травня, на факультеті пройде пленарне факультетське і секційні засідання, до яких запрошуємо долучитись.

konf

Screenshot_533.png

Screenshot_534.png

Відповідно до наказу ректора № 56 від 26.02.2021 р. та постанови Кабінету Міністрів України № 500 від 17.06.2020 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», № 392 від 20.05.2020 р. «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 00:00 20 березня до 9 квітня 2021 р.

Переглянути!

Шановні студенти і магістранти факультету!
Деканат ФМФ вдячний кожному з Вас, хто знайшов час і взяв участь в опитуванні з питань дистанційного навчання на факультеті. Дякуємо за Ваші щирі відповіді, за побажання і пропозиції щодо покращення дистанційного навчання, за небайдужість і допомогу в покращенні якості навчання на факультеті!
Усього в опитуванні взяли участь 122 здобувачі освіти. Для нас дуже важливо було мати об’єктивну інформацію і за Вашої допомоги у листопаді-грудні вдалось оперативно вирішити ряд питань. Ми продовжуємо роботу над тим, щоб кожен Ваш відзив був врахований!
Шановні викладачі! Дякуємо за Вашу роботу, за те, що, попри складнощі та незручності дистанційного навчання, у нас на факультеті було належним чином організовано дистанційне навчання з повноцінним проведенням онлайн-занять! Маємо надію, що результати опитувань допоможуть Вам у подальшій професійній діяльності і сприятимуть покращенню якості дистанційного (і не лише) навчання на факультеті та комунікації із студентами.
Узагальнені результати опитувань було розглянуто на Розширеному засіданні Вченої ради факультету.

У суботу, 17 жовтня, розпочався новий навчальний рік в «Університеті майбутнього вчителя фізики та математики» НПУ імені М.П.Драгоманова. В цьому році вже маємо 55 слухачів, втім набір триває. Тож якщо мрієте бути вчителем, плануєте вступати до НПУ імені М.П.Драгоманова, маєте бажання підвищити рівень знань з математики або з фізики та більш ретельно підготуватись до ЗНО з математики та/або фізики, ласкаво просимо;)

Відмітимо, навчання в «Університеті майбутнього вчителя фізики та математики» безкоштовне! Тож зустрінемось наступної суботи о 9:30 онлайн в Google Meet: https://meet.google.com/ygk-xjyf-ajr
(конт.тел.: +38(098) 214-04-35 Олександр Анатолійович,
+38(093) 383-01-96 Микола Євгенійович)

Знімок_екрану_з_2020-10-17_10-58-58.jpg

Колектив фізико-математичного факультету щиро вітає

декана факультету доктора фізико-математичних наук, професора

Миколу Вікторовича Працьовитого

із присудженням премії імені О.В.Погорєлова Національної академії наук України за цикл праць «Геометрія і топологія підмноговидів та фракталів в ріманових та евклідових просторах» (Постанова Президії НАНУ від 12.02.2020), яка була вручена 5 жовтня 2020 р.

Для довідки: З метою відзначення вчених, які опублікували найкращі наукові праці, здійснили винаходи та відкриття, що мають важливе значення для розвитку науки та економіки України, Національна академія наук України щорічно присуджує премії імені видатних учених України

2_page-0001_2.jpg