За дорученням Міністерства освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що з 13 по 17 серпня 2017 р. в Ісламській Республіці Іран відбудеться Вісімнадцята міжнародна студентська олімпіада з математики!

Українські студенти, які бажають взяти участь у змаганнях олімпіади, мають до 1 липня 2017 р. у складі груп до 5 осіб та одного чи двох викладачів направити свої дані (прізвище, ім'я, по-батькові) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Витрати на проживання та харчування (крім авіаквитків) забезпечуватиме Організація оцінювання якості освіти Ірану.

Більш детальна інформація щодо програм згаданої олімпіади,а також зразки питань та анкети учасників розміщені на сайті http://olympiad.sanjesh.org/En/Default.aspx