У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

fmif.npu.edu.ua

   

17 травня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулося урочисте відкриття Науково-методичного центру сучасних засобів навчання Фізико-математичного інституту.

Ідея створення подібної структури виношувалась в університеті давно.

Цьогоріч завдяки тісній співпраці провідних науковців і професорсько-викладацького складу вишу, фінансовій та методичній підтримці німецьких і російських колег НПУ імені М. П. Драгоманова здійснив вагомий крок в напрямку підтримки і розвитку природничих наук в Україні.

 Ректор вишу розповів присутнім про важливість такого центру і для університету як флагмана сучасної науки, і для економічного та соціального розвитку держави.

 

Процитувавши слова Президента України про майбутнє співпраці науки й виробництва, освіти та бізнесу, Віктор Петрович, зауважив, що цей проект в деякій мірі виконує поставлені цілі, оскільки його поява пов’язана з роботою фірм міжнаціонального рівня. Лише завдяки чудовому тандему німецьких фахівців з фірми «PHYWE», російських партнерів компанії «Резонанс» та науковців НПУ імені М. П. Драгоманова, вдалося творити такий потужний Науково-методичний центр в Україні.

 

   Велику подяку за сприяння і допомогу Віктор Андрущенко висловив Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України, Національній Академії Педагогічних наук України, закордонним колегам, та запевнив гостей, що науковці НПУ намагатимуться наповнити поняття фізики ще й духовним змістом, що сприятиме розбудові людської цивілізації, а не її руйнуванню.

Презентації обладнання для 22 представлених експериментів із 39, які проводитимуться в університеті.

 

 Заступник директора з експорту в Східній Європі та Центральній Азії компанії «PHYWE» Інґе Берґер подякувала вишу за чудовий колектив та пророблену роботу й висловила сподівання, що тепер університет отримав нові можливості для підготовки фахівця інноваційного покоління.

 

 

 

 

 

   

Розклад  

   

Авторизація  

   

Вакансії в закладах освіти