доцент кафедри вищої математики

Науковий ступінь: Кандидат фізико-математичних наук (2009), дисертація на тему «Компактні екстремуми та компактно-аналітичні властивості основного варіаційного функціонала в просторі Соболєва W21» зі спеціальності 01.01.02 – диференціальні рівняння.

Вчене звання: доцент (кафедри алгебри та функціонального аналізу, 2012)

Дата і місце народження:  22.09.1979 р.

Вища освіта: Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського (2001), спеціальність «математика» (диплом з відзнакою)

Працює в НПУ імені М.П.Драгоманова: з 2014 р.

з 2014 р. – доцент кафедри вищої математики.

З 01.09.2006 р. по 24.03.2014 р. – викладач, доцент кафедри алгебри та функцiонального аналiзу Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, м. Сімферополь

Основні навчальні дисципліни, які викладає: методи обчислень, математична логіка і теорія алгоритмів, теорія чисел та основні математичні структури