Інші бази даних

ScienceDirect Freedom Collection

повнотекстова база даних, що належить видавничій корпорації Elsevier. Одна з найбільших онлайн колекцій опублікованих наукових досліджень науково-технічної  та медичної інформації (25% світового ринку наукових публікацій). Платформа ScienceDirect забезпечує обхват літератури всіх областей науки, надаючи доступ до 11 мільйонів статей з  більш ніж  2 500 найменувань журналів і понад 11 000 електронних книг, довідників, наукових збірників, опублікованих престижними науковими товариствами.

Тематика ScienceDirect включає такі галузі досліджень:

• Фізичні науки (Виробництво; Енергетика; Комп’ютерні науки; Математика; Матеріалознавство; Науки про Землю та планети; Фізика і астрономія; Хімічні технології; Хімія);
  • Медичні науки (Медицина; Ветеринарна справа та ветеринарна медицина; Медичні професії; Сестринська справа; Стоматологія; Фармакологія, токсикологія та фармацевтичні науки);
  • Науки  про життя (Біохімія, генетика та молекулярна біологія; Імунологія та мікробіологія; Науки про навколишнє середовище; Нейронауки; Сільськогосподарські та біологічні науки);
  • Соціогуманітарні науки (Бізнес, менеджмент та бухгалтерський облік; Економіка, економетрика та фінанси; Мистецтвознавчі та гуманітарні науки; Психологія; Соціальні науки; Теорії прийняття рішень).

ACADEMIC SEARCH COMPLETE

Містить понад 8 500 повнотекстових періодичних видань, серед яких 7 300 рецензованих експертами журналів. Водночас надається анотований показчик до понад 12 500 журналів та 13 200 публікацій (монографії, звіти, матеріали конференцій тощо).

Тематика ASC включає такі галузі досліджень:

антропологія, астрономія, біологія, ветеринарія, зоологія, зоотехніка, географія, геологія, цивільне будівництво, природні науки, фізика, хімія, матеріалознавство, математика, автомобілебудівництво, харчова галузь та технологічні науки, фармацевтичні науки, музика, електротехніка, етнічні та багато культурні дослідження, і багато інших.

INSPEC
(Information Service for Physics, Electronics and Computing)

Реферативна база даних Inspec, створена інститутом IET (Institution of Engineering and Technology). Містить понад 13 мільйонів записів, охоплює більше 5 000 журналів, 2 500 збірок з матеріалами конференцій, багатьох книг, дисертацій, патентів і звітів тощо.

Реферативна база Inspec включає такі галузі досліджень:

Реферативна база з фізики, біофізики, електроніки, електротехніки, комунікацій,  механіки, автоматизації управління, обчислювальної техніки та інформаційних технологій, матеріалознавства, геофізики, біомедицини, океанографії та ін.

NSPEC
(Information Service for Physics, Electronics and Computing)

Реферативна база Inspec включає такі галузі досліджень: