У четвер, 15 листопада о 14:00 відбувся традиційний конкурс "Ерудит фізмату-2012". Із завданнями конкурсу та відповідями до них можна ознайомитися тут.

Переможцем стала Волошина Вікторія з 11 мфі групи, а призерами - Стасюк Іван з 11 фіа групи, Цішковський Валентин з 31 міа групи і Горбовий Юрій з 31 мфі групи. Всі вони отримали цінні подарунки та грамоти від адміністрації Фізмату, які вручив особисто директор інституту професор М.В.Працьовитий 20 листопада о 14:00 в ауд 456. Там само відбувся детальний розбір завдань конкурсу. Крім призів учасники та призери отримали додаткові бали до рейтингу з математичних дисциплін.