Шановні студенти!

 

У Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова склалася чудова традиція взаємодовіри та демократичного спілкування між ректором і студентами. Адже лише спільним обговоренням вдається прийти до прийняття правильних рішень. Студенти-драгоманівціце освічені інтелектуальні особистості, майбутня еліта держави, талановиті юні педагоги і дослідники, до думок яких керівництво НПУ завжди ставиться з повагою.

У зв’язку з насиченим графіком роботи я як ректор університету можу не завжди почути про всі студентські проблеми, дізнатися про ваші ідеї та пропозиції щодо покращення навчального процесу в нашому виші, поліпшення умов проживання в гуртожитках. Тому сподіваюся інтенсивно налагодити цей процес за допомогою сучасних інформаційних технологій і мережі Інтернет.

Від сьогодні у світовій павутині на базі офіційного сайту Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова функціонуватиме персональний сайт ректора (http://www.avp.npu.edu.ua) лише для студентів вишу, де кожен, хто навчається в драгоманівському університеті зможе поставити своє запитання та протягом декількох днів отримати на нього відповідь.

Я хочу почути про всі ваші негаразди, що виникають у процесі навчання, суперечності з викладачами, кураторами, погодження чи непогодження з побутуючими суспільними думками; про студентські ідеї, проекти, заходи.

Жодне ваше питання чи пропозиція не залишаться поза увагою. Складні і дискусійні проблеми будуть розглянуть та обговорені на засіданнях ректорату, Вченої ради університету й обов’язково вирішенні.

Вірю, що разом ми зможемо уникнути будь-яких непорозумінь та досягти максимально комфортних умов навчання й розвитку в Драгоманівському університеті, культурного й інтелектуального зростання особистості.

З повагою Ваш ректор Віктор Андрущенко

   

Розклад  

Електронний розклад (осінь 2021)    
   

Авторизація  

   

Вакансії в закладах освіти