Uncategorised

Щиро вітаємо Рокицького Максима Олександровича, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри загальної та прикладної фізики, з нагородженням Грамотою Міністерства освіти і науки України та Грамотою НПУ імені М.П. Драгоманова як наукового керівника Урсул Катерини Володимирівни, студентки Фізико-математичного факультету, яка перемогла (Диплом ІІІ ступеня) у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з фізики та астрономії.

IMG 0330 Грамота Рокицький міністерство Грамота Рокицький

Так тримати! Натхнення та нових здобутків!

Вітаємо асистента кафедри вищої математики Софію Петрівну Ратушняк та її наукового керівника - декана факультету доктора фізико-математичних наук, професора Миколу Вікторовича Працьовитого із успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 111 Математика!

Захист відбувся 31 травня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 26.206.003 (наказ МОН України № 414 від 13.04.2021).

 

Тема дисертації: Фрактальні функції і розподіли їх значень

Бажаємо Софії Петрівні наснаги і подальших досягнень у науковій роботі!

Першина Наталія Олександрівна – магістрантка 1 року навчання зі спеціальності 014 Середня освіта (Математика) - виборола Диплом ІІІ ступеня на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін у 2020/2021 навчальному році, який відбувся в Уманському державному педагогічному університеті (Умань, 21-22 квітня 2021 р.).

Першина

Тема наукової роботи Н.Першиної - «Компетентісно-орієнтований підхід до навчання учнів основної школи розв'язувати текстові задачі алгебраїчним методом».

Науковий керівник - Забранський Віталій Ярославович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри математики і теорії та методики навчання математики фізико-математичного факультету.

Щиро вітаємо Урсул Катерину Володимирівну, студентку Фізико-математичного факультету та її наукового керівника Рокицького Максима Олександровича, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри загальної та прикладної фізики, з перемогою (Диплом ІІІ ступеня) у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з фізики та астрономії.

Урсул               Maksym 3x4

Тема наукового дослідження: «Фізико-механічні властивості полімерних нанокомпозитів поліхлортрифторетилен - діоксид олова»

Так тримати! Натхнення та нових здобутків!

ДВД24.04

Шановні вступники та батьки!

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей фізико-математичного факультету Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, який відбудеться ОНЛАЙН 24 квітня 2021 р. (початок о 11:00).

Ви матимете змогу познайомитися з життям факультету в рамках інтерактивного вебінару. І отримати відповіді на всі питання, які вас цікавитимуть!

Запрошуємо Вас відвідати вебінар за наступним посиланням: https://meet.google.com/fgm-hmpt-cqx

Детальна інформація про захід:
Офіційний сайт факультету: http://fmf.npu.edu.ua
Facebook: https://www.facebook.com/fmf.npu
Telegram: https://t.me/FMF_NPU
Контакти для зворотнього зв’язку:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні колеги!

Кафедра експериментальної і теоретичної фізики та астрономії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-методичного семінару «Сучасні проблеми підготовки майбутнього вчителя фізики», присвячений пам’яті професора Грищенка Геннадія Опанасовича, який буде проведений 21 квітня 2021 р. у дистанційному форматі.

Нагадуємо, що завтра, 6 квітня, о 12:00 відбудеться Пленарне факультетське засідання. Посилання (Zoom-лінк) додається в кінці листа, а також є у Програмі.

Просимо повідомити студентів учасників конференції (як доповідачів на Пленарному засіданні, так і всіх, хто бере участь у секційних засіданнях) про Пленарне засідання і запрошуємо всіх підтримати завтра доповідачів.

Лінк в Zoom на Пленарне факультетське засідання:

https://us02web.zoom.us/j/81307408440?pwd= ZDNnSUxoZ0ZuMEFHQ2owNkl2Y2V1QT09

Meeting ID: 813 0740 8440
Passcode: FMF

Переглянути програму!

5 квітня 2021 року о 12:00 відбулося університетське пленарне засідання звітно-наукової конференції студентів і аспірантів "Освіта і наука - 2021" в якому взяла участь студентка Фізико-математичного факультету Урсул Катерина Володимирівна студентка 3 ФСО групи.

Було представлено доповідь на тему: "Особливості поширення ультразвуку у полімерних нанокомпозитах системи ПХТФЕ - SnO2".

Науковий керівник: доцент кафедри загальної та прикладної фізики, кандидат фізико-математичних наук Рокицький Максим Олександрович.

Screenshot 326

Запрошуємо на День відкритих дверей Університету майбутніх вступників та батьків!

🕛Коли: Сьогодні, початок о 12:00
Де: онлайн
посилання  12:00 https://www.youtube.com/watch?v=Ns9ma4RyKTE
                    13:00 https://meet.google.com/fgm-hmpt-cqx
🔥 Ви дізнаєтесь про:
✅ умови, особливості вступу, навчання на факультеті;
✅ як уникнути помилок при вступі та обрати освітню програму і спеціальність, яка найбільш цікава Вам і про яку мріяли.
      Ми чекаємо на Вас!

_
Також Вас завжди готові проконсультувати індивідуально, відповісти на всі Ваші питання, які хвилюють:
Приймальна комісія: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
Telegram_Бот-помічник ПК: https://t.me/PK_NPU_q_bot
Фізико-математичний факультет: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (044) 239-30-91
Messenger: https://www.facebook.com/fmf.npu
Телеграм канат ФМФ: https://t.me/FMF_NPU

Шановні колеги! Кафедра математики і теорії та методики навчання математики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує Вас взяти участь у науковій конференції "Актуальні проблеми теорії і методики навчання математики" (5-те скликання), присвяченій 90 річниці з дня народження професора З. І. Слєпкань, проведення якої заплановане на 15-16 квітня 2021 р.

Конференція проходитиме on-line як захід до Року математичної освіти в Україні.

 

Оголошення

У зв’язку із пандемією коронавірусної хвороби у 2020-2021 навчальному році Міністерство освіти і науки України вирішило відмовитись від проведення ІІ – IV етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Водночас з метою підтримки високої якості математичної та природничої освіти та забезпечення неперервності і наступності олімпіадного руху в Україні, Київський національний університет імені Тараса Шевченка виступив з ініціативою щодо організації та проведення на базі провідних університетів України обласних олімпіад з математики.

Спілка ректорів вищих навчальних закладів України підтримує таку ініціативу і у відповідному листі рекомендувала університетам проведення обласних олімпіад з математики задля збереження мотивації школярів до вивчення математики. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова вирішив провести обласну олімпіаду з
математики для учнів Київської області 31 січня 2021 року. Для участі в олімпіаді запрошуються зацікавлені учні 7-11 класів закладів середньої освіти Київської області.

Для участі в олімпіаді потрібно пройти реєстрацію до 12:00 24 січня 2021 року за посиланням:
Реєстрація учасників олімпіади з математики

Деталі щодо умов проведення олімпіади будуть оновлюватись на цій сторінці, тому, будь ласка, слідкуйте за оголошеннями. Окрім того, з актуальною інформацією про олімпіаду можна ознайомитись на сайті математичних олімпіад в Києві.

Проведення олімпіади і перевірка олімпіадних робіт будуть проведені з дотриманням протиепідеміологічних заходів.

 

Інформаційне повідомлення для зареєстрованих учасників

Олімпіада розпочнеться о 10 годині в приміщенні Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за адресою м. Київ, вул. Пирогова, 9 (станція метро «Університет»).

Номер аудиторії, в якій буде писати учасник, зазначено у особистому повідомленні, яке надіслано на пошту, яку вказав учасник у реєстраційній формі. Тривалість олімпіади - 4 години (3 години для 7 клас).

З собою потрібно мати:

  1. якнайменше одну захисну маску (рекомендується мати додаткову маску, оскільки тривалість олімпіади -- чотири години);
  2. підписану заяву від батьків про дозвіл брати участь в олімпіаді (зразок у прикріпленні листа);
  3. учнівський квиток або довідку зі школи з фотографією (також можна мати окремо два документи: довідку зі школи без фотографії разом з будь-яким документом з фотографією, що підтверджує особу);
  4. ручку, олівець, один чистий зошит у клітинку, інше канцелярське приладдя за потреби (нагадуємо, що калькуляторами, телефонами та іншими електронними пристроями користуватися заборонено);
  5. воду, шоколадку чи інший перекус.

Відповідальна особа учасника не має права заходити всередину університету, навіть до холу, бо там може бути велике скупчення людей, чого за теперішніх умов варто уникати. Після того, як ваша дитина заходить до приміщення супроводжуючий вільний приблизно до 14:00. Десь починаючи з цього часу варто очікувати учасників, що завершили олімпіаду.

До олімпіади не будуть допущені учасники із симптомами респіраторних захворювань: кашель, нежить, підвищена температура.

Приходьте не раніше як за 15-20 хвилин до початку олімпіади!

Організатори олімпіади забезпечать виконання наступних умов:

- При вході до університету перевіряється температура тіла.

- Учасники заздалегідь розподіляються по аудиторіях з урахуванням розмірів аудиторій так, що:

- максимальна кількість людей в аудиторії - 20.

- відстань між учасниками в аудиторіях якнайменше 1,5 метри.

Бажаємо успіхів!

Фото з олімпіади - на офіційній Facebook-сторінці Фізико-математичного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова: https://www.facebook.com/fmf.npu (будуть оновлюватись поступово)

 

Попередні результати Олімпіади:

7 клас https://shorturl.at/hlJS7
9 клас https://shorturl.at/dgiFT
10 клас https://shorturl.at/fwHNZ
11 клас https://shorturl.at/hFMSZ
 
Розв'язання задач Олімпіади:
 
Остаточні результати Олімпіади (після апеляції)
   

Розклад  

Електронний розклад (осінь 2021)    
   

Авторизація  

   

Вакансії в закладах освіти