Шановні колеги!

Кафедра експериментальної і теоретичної фізики та астрономії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-методичного семінару «Сучасні проблеми підготовки майбутнього вчителя фізики», присвячений пам’яті професора Грищенка Геннадія Опанасовича, який буде проведений 21 квітня 2021 р. у дистанційному форматі.

В рамках семінару планується робота наступних секцій:

Секція 1. Наукова та методична спадщина професора Геннадія Грищенка.

Секція 2. «Сучасні проблеми підготовки майбутнього вчителя фізики».

ДЛЯ УЧАСТІ В СЕМІНАРІ НЕОБХІДНО

• Оформити заявку на участь за посиланням: (https://forms.gle/o3dCZ6d9znfqJj8v6 ).
  • Тези (назва файла Прізвище. rtf) надіслати не електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 16 квітня 2021 р.

Участь в семінарі – безкоштовна.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Збірник матеріалів семінару буде видано лише в електронному вигляді.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ СЕМІНАРУ

Матеріали семінару (формат .rtf) повинні бути оформлені з використанням шрифту Times New Roman на аркуші формату А4 з полями: верхнє, нижнє, праве та ліве 2 см. Назва доповіді – напівжирним шрифтом 16 pt; прізвища авторів нежирним 14 pt; інформація, яка стосується місця роботи авторів (назва організації, адреса та електронна адреса для листування) – курсивом 12 pt; текст – 14 pt, міжрядковий інтервал одинарний, абзацний відступ 1 см.

Текст не повинен перевищувати п’яти сторінок разом із рисунками, таблицями, фотографіями.

Зразок оформлення тез:

СПОГАД ПРО ВЧИТЕЛЯ

Іваненко Іван Іванович

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

Вулиця Пирогова 9, м. Київ 01601

Моє знайомство з професором Грищенком Геннадієм Опанасовичем…