Колектив фізико-математичного факультету висловлює глибоке співчуття рідним, близьким, друзям і колегам Володимира Семеновича Королюка і сумує разом із усією математичною спільнотою.

Володимир Семенович Королюк - видатний український вчений у галузі теорії ймовірностей, математичної статистики, обчислювальної математики та кібернетики, академік НАН України, талановитий педагог, мудра і доброзичлива людина. Удостоєний Державної премії УССР (1978), премій НАН України ім. М.М. Крилова (1976), ім. В. М. Глушкова (1988) та ім. М.М. Боголюбова (1995), пре­мії НАН України і медалі ім. М.В. Остроградського (2002), Державної премії України в галузі науки та техніки (2003), відзнакою НАН України «За підготовку наукової зміни» (2015). Під його керівництвом 42 математиків захистили кандидатські дисертації і 15 – докторські.

Вдячні за багаторічну співпрацю і цінуємо неоціненну підтримку Володимира Семеновича випускників фізико-математичного факультету.

Світла і вічна память!