У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

fmif.npu.edu.ua

   

Програми вступних екзаменів

Програма вступного фахового випробування (співбесіди) з математики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства.

Програма вступного випробування з фізики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальностей: 014 Середня освіта (Фізика) 104 Фізика та астрономія.


Програма вступного фахового випробування з математики та методики навчання математики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика).

Програма додаткового вступного випробування (співбесіди) з математики та методики навчання математики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика).


Програма вступного фахового випробування (співбесіди) з фізики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізика).

Програма додаткового вступного випробування для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізика).


Програма вступного фахового випробування для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 104 Фізика та астрономія.

Програма додаткового вступного випробування для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 104 Фізика та астрономія.


Програма вступного фахового випробування з математики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 111 Математика.

Програма додаткового вступного випробування (співбесіди) з математики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 111 Математика.

Програма вступного випробування з іноземноі мови

Програма вступного випробування з математики для 111 "Математика"

Програма вступного випробування для 014 Середня освіта (математика)

Програма вступного випробування для 014 Середня освіта (фізика) та 104 "Фізика та астрономія"

Програма додаткового вступного випробування для 111 "Математика"

Програма додаткового вступного випробування для 014 Середня освіта (математика)

Програма додаткового вступного випробування для 014 Середня освіта (фізика) та 104 "Фізика та астрономія"

ПРОГРАМА

ПРОГРАМА

   

Розклад  

   

Авторизація  

   

Вакансії в закладах освіти