У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

fmif.npu.edu.ua

   

Засідання секції теорії та методики навчання фізики і астрономії відбулось 26 листопада, відкрив його керівник д. пед.н., проф., завідувач кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії Чумак Микола Євгенійович.

14

25 листопада 2020 р. кафедра ЕТФА провела секційне онлай засідання «Теоретична фізика та астрономія» студентської наукової конференції «Фізика і математика: вчора, сьогодні, завтра».
Відкрив засідання вітальним словом завідувач кафедри професор Тартачник В. П.
В роботі взяли участь всі викладачі кафедри.

11

25 листопада 2020 року відбулося засідання секції "Методика навчання математики" студентської конференції "Фізика і математика: вчора, сьогодні, завтра".
Форма проведення засідання - дистанційна, на базі платформи Google meet.
Керував засіданням завідувач кафедри, професор Василь Олександрович Швець., секретар - доцент Віталій Ярославович Забранський.

10

26 листопада 2020 р. відбулося онлайн засідання секції загальної та прикладної фізики студентської наукової конференції «Фізика і математика: вчора, сьогодні, завтра».
Відкрив засідання вітальним словом завідувач кафедри академік НАПН України, доктор фізико-математичних наук, професор Шут М.І.
На засіданні були присутні: секретар секції доцент, кандидат фізико-математичних наук Рокицький М.О., наукові керівники, співробітники кафедри загальної та прикладної фізики і студенти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
Під час роботи секції було заслухано 8 доповідей.

1

25 листопада 2020 р. о 14:00 на Фізико-математичному факультеті розпочала роботу Студентська наукова конференція «Фізика і математика: вчора, сьогодні, завтра».

Відкрив конференцію декан факультету проф. Микола Вікторович Працьовитий. В своєму вітальному слові Микола Вікторович наголосив на важливості розвитку студентської науки, побажав доповідачам реалізувати задумане і зацікавити своєю темою дослідження та результатами слухачів, слухачам – плідних дискусій і нових ідей для пошуків, всім – успіхів і гарного настрою, сміливих планів і мрій, вчасної і якісної їх реалізації та здоров’я.

1

Шановні студенти ФМФ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Інтектуальному шоу «Ерудит фізмату 2020», який відбудеться 1 грудня 2020 р. онлайн на базі платформи Zoom. Початок о 16:00.

Інтелект-шоу «Ерудит фізмату 2020» є розширеною версією інтелектуального конкурсу «Ерудит фізмату», який щорічно проводиться на Фізико-математичному факультеті НПУ імені М.П. Драгоманова, починаючи з 1999 року*. Беруть участь у цьому конкурсі всі охочі студенти факультету без обмежень.

Переможець, фіналіст і учасники півфіналу будуть нагороджені цінними призами.

Організаторами інтелект-шоу «Ерудит фізмату 2020» є: НТСА ФМФ НПУ імені М.П.Драгоманова та ініціативна група викладачів ФМФ.

Правила проведення інтелект-шоу «Ерудит фізмату 2020»

Форма для реєстрації: https://cutt.ly/MhatYjU.

Реєстрація відкрита до 12:00 вівторка, 1 грудня 2020 р.

З питань участі просимо писати в коментарях до повідомлення на Телеграм-каналі ФМФ https://t.me/FMF_NPU та на електронну адресу деканату ФМФ: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Чекаємо на Вас!

Програма 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені М.П.ДРАГОМАНОВА

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

«КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ імені ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО»

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
«КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ»

ВОСЬМА ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ З МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МАТЕМАТИКИ І ФІЗИКИ

ТА МЕТОДИКИ ЇХ НАВЧАННЯ»

23 – 24 травня 2019 р., м. Київ

Запрошуємо молодих науковців: студентів, магістрантів, аспірантів, здобувачів, наукових співробітників, вчителів та викладачів взяти участь у роботі VIII Всеукраїнської наукової конференції молодих вчених з математики і фізики «Актуальні проблеми сучасної математики і фізики та методики їх навчання», яка відбудеться 23 – 24 травня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова.

В рамках конференції планується робота наступних секцій:

Секція 1.  Математичного аналізу, теорії ймовірностей, диференціальних рівнянь

Керівник: Клесов Олег Іванович

Секція 2. Метричної теорії чисел, геометрії, фрактального аналізу

Керівники: Працьовитий Микола Вікторович, Торбін Григорій Мирославович

Секція 3:  Алгебри, дискретної математики, теорії алгоритмів, інформатики

Керівник: Олійник Богдана Віталіївна

Секція 4: Математичної фізики, фізики, історії та методики навчання математики і фізики

Керівники: Задерей Петро Васильович, Школьний Олександр Володимирович

Розпочато набір статей до збірника студентських наукових робіт "Студентські фізико-математичні етюди". Приймаються статті з математики, фізики, астрономії, методології та методики навчання фізики та астрономії. Прийом та рецензування статей здійснюється до 22 квітня 2019 року.

Електронні версії статей надсилати на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Рекомендуємо авторам здійснювати самоперевірку текстів статей на плагіат за допомогою відповідногопрограмного забезпечення!

Вимоги до оформлення статей (посилання на файл)

25 лютого 2019 р. до нашого факультету завітали учні 11-А класу ЗНЗ № 67 м.Києва. Під час екскурсії гості мали змогу познайомитись з багатою історією університету, довідатись про його видатних випускників, почесних професорів і докторів.

8

   

Розклад  

   

Авторизація  

   

Вакансії в закладах освіти