Програма вступного фахового випробування (співбесіди) з математики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства.

Програма вступного випробування з фізики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальностей: 014 Середня освіта (Фізика) 104 Фізика та астрономія.


Програма вступного фахового випробування з математики та методики навчання математики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика).

Програма додаткового вступного випробування (співбесіди) з математики та методики навчання математики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика).


Програма вступного фахового випробування (співбесіди) з фізики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізика).

Програма додаткового вступного випробування для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізика).


Програма вступного фахового випробування для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 104 Фізика та астрономія.

Програма додаткового вступного випробування для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 104 Фізика та астрономія.


Програма вступного фахового випробування з математики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 111 Математика.

Програма додаткового вступного випробування (співбесіди) з математики для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства зі спеціальності 111 Математика.

   

Розклад  

Електронний розклад (осінь 2021)    
   

Авторизація  

   

Вакансії в закладах освіти