Слово "Algo" має два значення.

По-перше, це - спеціальна навчальна мова програмування. Вона існує в кількох варіантах (зокрема, в англійському та російському). В англійському варіанті ця мова є урізаним варіантом мови Pascal.

По-друге, це - середовище програмування, тобто програма, у якій можна програмувати.

Ми будемо вживати саме друге значення цього слова.
Отже, вам пропонується програма "Algo.exe", яка:

1) Є дуже зручним (набагато зручнішим, аніж Turbo Pascal від Borland) середовищем програмування.
2) "Важить" 400 кб та не вимагає установки.
3) За допомогою кількох натискань мишки Ви можете переключити мову з "Англійська" на "Російська", в результаті чого команди мови Pascal заміняться їх російськими аналогами (Наприклад, команда "begin" буде відображатися як "начало").
4) Є зручна підсвітка тексту та інтерфейс збереження/завантаження файлів *.pas
5) Завдяки вдало організованому інтерфесу ви можете одночасно спостерігати і текст програми, і результат роботи цієї ж програми;
6) Реалізовані деякі специфічні мови програмування, наприклад, "мова керування роботом", у якій є слова "Піти вперед, Піти назад" та ін., а також є робот, який це все виконує;

Скачати