З 1 березня по 31 липня 2018 р. молоді українці матимуть змогу пройти пятимісячне стажування в рамках програми "Міжнародна парламентська стипендія" (Internationales Parlaments-Stipendium). Дана стипендія передбачає стажування в офісах дупутатів Німецького Бундестагу в якості помічників і одночасне навчання в одному із трьох провідних університетів Берліна (Берілнському вільному університеті, Берлінському університеті імені Гумбольдта або Берлінському технічному університеті). ПРограма розрахована на претендентів віком до 30 років, які цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь в суспільному житті своєї країни. Передумаовами участі є наявність громадянства України, диплому  про вищу освіту, а також добре володіння німецькою мовою.

Стажування триватиме з 1 березня про 31 липня 2018 р. Стипендіатам надається щомісячна стипендія у сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються витрати на подорож до та з Берліна.

Тел.+38(044)2811249