З 23-27 квітня 2018 р. в м. Києві, а також у с. Журавка Чернігівської обл. будуть проходити освітні та меморіальні заходи на честь 150-річчя Георгія Вороного!

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова, Інститут математики Національної академії наук України і Київське математичне товариство запрошують ушанувати видатного українського математика Георгія Вороного (1868-1908).

План заходів:

1. Понеділок, 23 квітня, 14:00-16:00

НПУ імені М.П. Драгоманова, м. Київ, вул. Пирогова,9, ауд. 448

Перегляд фільму «Георгій Вороний — математик український і польський» (виробництво Чернігівської ОДТРК, 2013 рік, 20 хв). Після фільму заплановано короткі виступи науковців, а також відкриту дискусію.

2. Середа, 25 квітня, 14:00-15:00

Інститут математики НАН України (м. Київ, вул. Терещенківська, 3, к. 305)

Доповідь доктора фізико-математичних наук Миколи Працьовитого «Геометричні мозаїки великого українця. До 150-річчя від дня народження професора Георгія Вороного» на Загальних зборах Відділення математики НАН України.

3. Пятниця, 27 квітня

с. Журавка, Чернігівська обл.

Поїздка з Києва до Журавки, де народився і похований Георгій Вороний. Також під час заходів 23 і 25 квітня працюватиме книжкова виставка, на якій будуть представлені наукові видання з тематики досліджень Георгія Вороного.

Переглянути детальніше