Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Науково-дослідна робота в системі підготовки фахівців-педагогів у природничій, технологічній і комп’ютерній галузях”, присвячена 190-річчю м. Бердянська та 85-річчю Бердянського державного педагогічного університету, яка відбудеться 14–16 вересня 2017 року на базі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

Планується робота за такими напрямками:

- теоретичні засади реалізації компетентнісного підходу в професійній освіті;

- методичні аспекти формування фахової компетентності та розвитку творчих здібностей майбутніх учителів у процесі професійної підготовки;

- інноваційні підходи до викладання фізико-математичних і технологічних дисциплін;

- інформаційно-комунікаційні технології у професійній підготовці педагогів;

- філософський, історичний та світоглядний аспекти викладання фізико-математичних і технологічних дисциплін.

Матеріали конференції будуть видані у:

·          збірнику тез доповідей, який планується підготувати до початку її роботи;

·      фаховому збірнику “Наукові записки Бердянського державного педагогічного університету. Серія: Педагогічні науки” (наказ МОН України №1081 від 29.09.2014 р.), який буде розіслано авторам і розміщено на Web-сторінці за адресою: http://bdpu.org/nz-pn.html.

Інформаційний лист конференції