Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь», яка  присвячена 85-річчю відомого українського математика, педагога та організатора освіти  Шкіля Миколи Івановича.

Конференція відбуватиметься 13-14 грудня 2017 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (Київ, Україна).

Організатори конференції:

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова,

Міністерство освіти і науки України,

Національна академія педагогічних наук України,

Інститут математики Національної академії наук України,

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Організаційний комітет: Андрущенко В.П. (співголова), Самойленко А. М. (співголова), Торбін Г.М., (заступник голови), Працьовитий М.В. (заступник голови), Нікіфоров Р.О. (заступник голови), Андрусишин Б.І., Болюбаш Я.Я., Бевз В.Г., Вернидуб Р.М., Горбачук І.Т.,  Жалдак М.І., Колесник Т.В., Кондакова С.В., Конет І.М., Коноваленко О.С., Корець М.С., Королюк В.С., Макаров В.Л., Падалка О.С., Парасюк І.О., Перестюк М.О.,  Самусенко П.Ф.,   Шевчук І.О., Швець В.О., Шут М.І.

Програмний комітет:  Працьовитий М.В. (голова), Колесник Т.В. (заступник голови), Торбін Г.М. (заступник голови),  Бевз В.Г., Городній М.Ф., Коваленко С.М., Королюк В.С., Кочубей А.Н., Парасюк І.О., Перестюк М. О., Самойленко В.Г., Самусенко П.Ф., Станжицький О.М., Швець В.О., Шевчук  І.О.

Робочі мови конференції:  українська, англійська

Секції конференції:

• Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь
  • Вибрані проблеми сучасної математики
  • Методика викладання математики в середніх та вищих навчальних закладах

Реєстрація: Учасникам потрібно зареєструватись на сайті www.shkil-conf.fmi.npu.edu.ua до 30 листопада 2017 року

Організаційний внесок: 200 гривень, які сплачуються 13 грудня 2017 року перед початком роботи конференції (під час реєстрації та отримання матеріалів конференції)

Важливі дати:

Завершення реєстрації учасників - 30 листопада 2017 року

Останній день прийому тез доповідей – 30 листопада 2017 року

Робота конференції  - 13-14 грудня 2017 року

Зразок оформлення тез та додаткова інформація знаходиться на сайті конференції: