Звіт роботи секції загальної та прикладної фізики 2018!

Деталі

Робота Секції загальної та прикладної фізики Звітно-наукової конференції студентів “ОСВІТА ТА НАУКА - 2018” проходила 18 квітня 2018 р. 

На засіданні були присутні наукові керівники, співробітники кафедри загальної та прикладної фізики і студенти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Під час роботи секції було заслухано 22 доповіді.

DSCF4387

DSCF4391

У вступному слові завідувач кафедри, академік НАПН України, доктор фізико-математичних наук, професор М.І. Шут проінформував присутніх про наукові здобутки студентів Фізико-математичного факультету у 2018 р., звернувши увагу на роботу проблемних груп кафедри та участь студентів у Всеукраїнських та Міжнародних наукових конференціях, а також про опублікування студентами результатів наукової роботи у провідних вітчизняних та закордонних наукових періодичних виданнях.

DSCF4388

Наукові доповіді були присвячені: дослідженням фізико-механічних, теплофізичних та релаксаційних властивостей полімерних нанокомпозитів на основі термо- та реактопластів, огляду сучасних досягнень фізики та астрономії, а також аналізу актуальності та ефективності використання навчально-методичних комплексів з фізики та сучасного дидактичного матеріалу під час викладання в середній та вищій школі для покращення стану фізико-математичної освіти в Україні у цілому. 

DSCF4392

DSCF4395

DSCF4396

DSCF4404

DSCF4416

DSCF4424

За результатами проведення секційного засідання конференції було запропоновано рекомендувати кращі доповіді до опублікування у студентському збірнику “Студентські фізико-математичні етюди”.

   

Всього відвідувань

10831718

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ