Екскурсія для учнів ЗНЗ №67 м.Києва (25.02.2019 р.)

Деталі

25 лютого 2019 р. до нашого факультету завітали учні 11-А класу ЗНЗ № 67 м.Києва. Під час екскурсії гості мали змогу познайомитись з багатою історією університету, довідатись про його видатних випускників, почесних професорів і докторів.

8

Зацікавлено учні розглядали університетський маятник Фуко.

81

Неабиякі враження школярі отримали під час візиту до лабораторії кафедри методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи, в якій мали змогу власноруч провести ряд фізичних дослідів. 

83

84

Зокрема, покерувати гідравлічною рукою, ознайомитись на практиці з принципом дії аналого-цифрового перетворювача. Саме так, через дослідження, навчаються студенти фізико-математичного факультету.

85

Потім екскурсію було продовжено у музеї фізичних приладів кафедри загальної та прикладної фізики, де на гостей чекала зустріч із відомими науковцями і педагогами: завідувачем кафедри академіком НАПН України, професором, доктором фізико-математичних наук Миколою Івановичем Шутом та професором Тарасом Григоровичем Січкарем.  

86

У ході зустрічі учні поринули в атмосферу, яка панує в університеті, дізнались про цікавинки, які чекають на кожного, хто носить горде ім’я драгоманівця.

Провів екскурсію аспірант, завідувач лабораторією спецфізпрактикуму Пудченко С.А.

87

   

Всього відвідувань

10994537

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ