VII Всеукраїнська студентська наукова конференція “Сучасні проблеми фізико-математичних наук та методики їх викладання” ,14-15 березня 2012 року, м. Ніжин

Запрошуємо  взяти участь у VII Всеукраїнській студентській науковій конференції „Сучасні проблеми фізико-математичних наук та методики їх викладання”, яка відбудеться на базі фізико-математичного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 14-15 березня 2012 року.

Робота конференції планується за такими напрямками:
•    Прикладна математика, інформатика, програмування, моделювання
•    Фізика, астрономія та методика їх викладання
•    Елементарна та вища математика і методика викладання математичних дисциплін

Термін подання матеріалів до 15 лютого 2012 року.

Робочі мови конференції - українська, російська.

Матеріали надсилаються на адресу організаційного комітету в електронній формі (e-mail) та у роздрукованому вигляді (1 примірник) поштою.
Інформація про конференцію на сайті: www.ndu.edu.ua

Матеріали, надіслані після цього терміну, не будуть надруковані. Надіслані матеріали не повертаються. Вартість публікації однієї повної сторінки становить 30 грн.
Гроші надсилати поштовим переказом:

Тарасенко Оксані Володимирівні
кафедра витої математики
НДУ імені Миколи Гоголя
вул. Кропив’янського, 2
м. Ніжин
Чернігівська обл.

Копію квитанції про сплату необхідно надіслати разом з роздруківкою тексту на адресу оргкомітету.
Збірку матеріалів учасників конференції планується видати до її початку. Тим учасникам, які сплатять вартість публікації, але не зможуть бути присутніми на конференції, матеріали будуть надіслані після її закінчення.

Організаційний внесок складає 40 грн. (сплачується при реєстрації учасниками, які особисто візьмуть участь у роботі конференції).

Харчування за власний кошт.

Вартість проживання: від 35 до 80 грн. за добу.

Організатори конференції:
Ніжинський державний університет імені М. В. Гоголя
Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

Організаційний комітет

Співголови:
Аніщенко Валерій Олексійович - к. ф.-м. н., декан фіз.-мат. ф-ту НДУ ім. М. Гоголя;
Савченко Віталій Федорович - к. пед. н., проф., зав. каф. педагогіки, психології та методики навч. фізики і матем. ЧНПУ ім. Т. Шевченка;
Грищенко Геннадій Опанасович - к. ф.-м. н., проф., зав. каф. ЕТФА НПУ ім. М. Драгоманова;

Секретар: Губерт М.С. - студ. IV курсу;

Члени оргкомітету:
Мельничук О.В. - д. ф.-м. н., проф., зав. каф. фізики, проректор з наукової роботи;
Казачков І.В. - д. ф.-м. н., проф., зав. каф. прикладної математики та інформатики;
Опанасенко В.Г. - к. пед. н., доц., в. о. зав. каф. вищої математики;
Фетісов B.C. - к. економ, н., доц. каф. прикладної математики та інформатики;
Шевчук О.Г. - ст. в. каф. фізики;
Тарасенко О.В. - ас. каф. вищої математики;
Губерт М.С. - студ. IV курсу;
Ващенко І.В. - студ. IV курсу;
Павлюченко О.В. - студ. IV курсу;
Пирог Г.О. - студ. IV курсу;
Іллющенко Т.В. - студ. III курсу;
Синенко P.C.- студ. III курсу;
Бензик К.С.- студ. II курсу.

Адреса оргкомітету:

Аніщенко В. О.,
фізико-математичний факультет,
НДУ імені Миколи Гоголя,
вул. Кропив’янського, 2,
м. Ніжин,
Чернігівська обл.,
Телефон: (04631) 7-19-79

Правила оформлення матеріалів
Текст доповіді має бути набраний у редакторі Microsoft Word (версії 2003  або 2007) з такими параметрами форматування:

Розмір аркуша - А4 (29,7 см. х 21 см.),
Орієнтація - книжна Поля    - по 2 см з усіх боків,
Шрифт    - Times New Roman, 14 пт.,
Стиль    - звичайний (Normal),
Вирівнювання - за шириною,
Міжрядковий інтервал - одинарний.

Назва доповіді друкується ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ посередині першого рядка; нижче, через один рядок (по центру), маленькими літерами - ініціали та прізвища авторів. У наступному рядку посередині маленькими літерами друкуються повна назва вузу, e-mail. Далі, через один рядок друкується текст доповіді.
Посилання на літературні джерела робляться згідно з існуючими вимогами. Таблиці робити у Microsoft Word. Малюнки вставляти в текст доповіді та обов'язково надсилати ще окремими файлами у форматі .jpg. Об'єм матеріалів разом з таблицями, рисунками або графіками не повинен перевищувати 3 сторінок.

Регламент доповіді до 15 хвилин.

Заявка учасника конференції
Заявка учасника конференції надсилається окремим файлом (приклад назви файлу - name_zayavka.doc).

Зразок оформлення заявки наступний (обов’язково, дані про всіх авторів):

Заявка

на участь у VII Всеукраїнській студентській науковій конференції «Сучасні проблеми фізико-математичних наук та методики їх викладання»

Прізвище__________________________
Ім’я ______________________________
По-батькові ________________________
Навчальний заклад _________________
Факультет, курс, спеціальність ________
Адреса для листуванняіндексом)____
Контактний телефон ________________
E-mail ___________________________
Назва секції ______________________
Назва доповіді ____________________
Науковий керівник _________________
Технічні засоби____________________
Програмні засоби__________________
Потреба у поселенні _______________
На Вашу адресу перераховано ___ грн.
Поштовий переказ № __від __________
(копія додається)

Організаційний комітет конференції просить не пізніше, як за 10 днів до початку конференції проінформувати про дату приїзду та кількість учасників, які прибудуть на конференцію, для забезпечення житлом.