Запрошення на науковий пікнік

У рамках заходів із святкування Дня науки в НПУ імені М.П.Драгоманова фізико-математичним факультетом спільно з факультетом інформатики та кафедрою хімії факультету природничо-географічної освіти та екології, силами активних студентів 17.05.2018 р. о 12:00 запрошуємо Вас відвідати захід «Science is fun» з популяризації науки для студентів і учнів.

У програмі:

- фізичні експерименти за допомогою приладів виготовлених руками студентів (Трансформатор Тесла, датчик Пельтьє і тд.);

- досліди з рідким азотом та сухим льодом;

- досліди з хімії ( «Каскадерська кров», «Фараонові змії», синтез флуоресцеїну і тд.);

- робо – бої;

- майстер-клас по роботі з 3D-принтером.

Ми будемо раді бачити усіх охочих та зацікавлених за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, Центральний корпус, внутрішній дворик, НПУ імені М.П.Драгоманова (станція метро «Університет»).

Програма заходу

12:00 – 18:00 демонстрація дослідів та експонатів;

13:00 – 13:30 «Повне заморожування» - досліди з азотом ( 1 демонстрація);

16:00 – 16:30 «Повне заморожування» - досліди з азотом ( 2 демонстрація).

Для участі у заході обов’язкова реєстрація:

заповнить заявку учасника та надішліть електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявка учасника

Назва навчального закладу